Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

scw'nin gittiği ustalar

Ne üzerine Çalıştığı: Aksesuar Ses sistemi Cam filmi vs herşey var Spoiler vs...
Ustanın Adı: Fehmi abi
Telefon:0 216 634 18 05
Adres: Yamanevler Mah. Küçüksu Cad. No:52 D:2 PK:34768 Ümraniye/İST
Adres Tarifi: Çelik oto aksesuar... Küçüksu cd üzerinde...
Yapılan iş hakkındaki yorum: En son cam filmi yaptırdım herşey harikaydı şimdide spoiler alacam efepolyesterden ben sana alırım bana ucuza verirler dedi ilgili birisi çokta iyidir... Aksesuar katalogları mevcut ordan seçip getirtebiliyorsunuzda yani size yakında bi gitmenizi tavsiye ederim...

Emeğinize sağlık beyler.
Benim merak ettiğim nokta, ben de ibiza için tüm camlara film düşünüyorum. Bu arkadaş hangi marka film kullanıyor?
Bir teklif alalım olmadı:)

Düzeltme: Şimdi aradım, oğlu Ufuk çıktı.
Cam filmi olarak Elgard kullanıyoruz, iki yıl garantili dedi. Fiyat olarak da tüm camlar dahil (ön cam da dahil) yaklaşık 140-150 TL olur dedi.
Açıkçası çok cazip geldi bana.
Bu marka filmi kullanan var mıdır? Anladığım kadarıyla ustaya iyi diyorsunuz. İşçiliği de iyidir herhalde.

Ne üzerine Çalıştığı: Aksesuar Ses sistemi Cam filmi vs herşey var Spoiler vs...
Ustanın Adı: Fehmi abi
Telefon:0 216 634 18 05
Adres: Yamanevler Mah. Küçüksu Cad. No:52 D:2 PK:34768 Ümraniye/İST
Adres Tarifi: Çelik oto aksesuar... Küçüksu cd üzerinde...
Yapılan iş hakkındaki yorum: En son cam filmi yaptırdım herşey harikaydı şimdide spoiler alacam efepolyesterden ben sana alırım bana ucuza verirler dedi ilgili birisi çokta iyidir... Aksesuar katalogları mevcut ordan seçip getirtebiliyorsunuzda yani size yakında bi gitmenizi tavsiye ederim...

Firma Adı: Dursun Usta
Ne üzerine Çalıştığı: Elektik, Aydınlatma, Mercek far v.s.
Ustanın Adı: Dursun USTA
Telefon: 0533 965 58 57
Adres: Gülsuyu köprüsü civarı / ISTANBUL
Adres Tarifi: E5, Kartal istikametinde gülsuyu köprüsünden çıkınca ilerde sağdaki ilk dükkanlar..

Firma Adı: Gider Egzost
Ne üzerine Çalıştığı: Egzost montajı, vanalı tip egzost, kaynak, orta boru vb.
Ustanın Adı: Mustafa Gider USTA
Telefon: 0537 528 92 57
Adres: Bostancı Oto Sanayi Sitesi Doğanbey cad. No:12 İçerenköy / Kadıköy / ISTANBUL
Web: http://gideregzost.com/Default.aspx
Adres Tarifi: http://gideregzost.com/ge-kadikoy.jpg

Uğurcum bende orada yaptırdım çok yeni oldukları için şuanda kendileri yapamıyor o cam filmi işini (Ben gideli 2-3 ay oldu tabi belkide yapmaya başlamışlardır) ama anlaşmalı oldukları ustalar var bir telefon ediyorlar adam gelip hallediyor fiyatları gerçekten uygun taksittede ufak bir farkla yardımcı oluyor fehmi abim bana denk gelen usta çok iyiydi işini biliyordu bizim ibizaların kapı sökülmeden biraz zor oluyor o yüzden kapıyı içten biraz söküp bişeler yapıyor ama sakın üzülme adam işini biliyor benim camlarda hiç sorun yok allaha şükür ama ön cama filmi ilk sende duydum neyse o senin bileceğin iş dostum.
Bende en kısa zamanda gidip spoiler siparişi verecem sözü vardı bana fehmi abinin ucuza efepolyesterden alırım diye düşünürsen beraberde alabiliriz... Yani sözün özü film markasını felan geç fehmi abi güvenilir adamdır...

Beşyol oto sanayi sitesi
SimSim oto-Selman usta

Bilgilerin için çok teşekkür ederim Oktay hocam. Bir gideriz bakalım nedir görürüz.

Uğurcum bende orada yaptırdım çok yeni oldukları için şuanda kendileri yapamıyor o cam filmi işini (Ben gideli 2-3 ay oldu tabi belkide yapmaya başlamışlardır) ama anlaşmalı oldukları ustalar var bir telefon ediyorlar adam gelip hallediyor fiyatları gerçekten uygun taksittede ufak bir farkla yardımcı oluyor fehmi abim bana denk gelen usta çok iyiydi işini biliyordu bizim ibizaların kapı sökülmeden biraz zor oluyor o yüzden kapıyı içten biraz söküp bişeler yapıyor ama sakın üzülme adam işini biliyor benim camlarda hiç sorun yok allaha şükür ama ön cama filmi ilk sende duydum neyse o senin bileceğin iş dostum.
Bende en kısa zamanda gidip spoiler siparişi verecem sözü vardı bana fehmi abinin ucuza efepolyesterden alırım diye düşünürsen beraberde alabiliriz... Yani sözün özü film markasını felan geç fehmi abi güvenilir adamdır...

cam filmi için bahçelievler würth tavsiye ederim çok güzel işçilikleri var
ömür plazanın otoparkında fiyatlarıda gayet makul 12 yıl garantili..

Geri
Üst Alt