Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW'den Yılbaşı Hediyeleri!!!!!!!!!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
:d:d:d Benim gibi mesela :D
biz seni gibi sc*'ye oraya buraya girmiyoruz alp bey tek forum' giriyoruz oda SCW seat'ım vardı burdaydım alfam var burdayım ve bundan sonraki aracımda ne olursa olsun bu ortam bozulmadağı sürece burda olacağım:p:p:p.
@cezmi abim yanlış anlama bu arada ben takılıyodum sana

Haydi yönetimde olmasaydım kesin gene bana yağ çıkardı:D

Elimizden çıkmadan son son şansımızı deneyelim.

54 YT 199

Haydi yönetimde olmasaydım kesin gene bana yağ çıkardı:D

arkadaslar bılmeyenler ıcın acıklama yıne bır zaman bır bulusmadayız cezmı abım sagolsun hedıyelerı dizdirmiş stand a ersoy abı ye cıka cıka YAĞ cıktı :) makıneyı yaglıcam dıye gezınıyordu :)

Kac aydır kol dayama için kampanya çıksın diye bekliyordum,umarım burdan kazanırız..teşekkürler cezmi abi:)

34 GN 9111

arkadaslar bılmeyenler ıcın acıklama yıne bır zaman bır bulusmadayız cezmı abım sagolsun hedıyelerı dizdirmiş stand a ersoy abı ye cıka cıka YAĞ cıktı :) makıneyı yaglıcam dıye gezınıyordu :)

kardeşim sen demedinmi abi yağlada gel diyepuhahapuhahapuhahapuhaha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt