Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Yoklama 2017

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Günaydın hayırlı işler SCW

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hayırlı günler arkadaşlar. Scw bende bi hastalık oldu :D yolda gördüğüm her seat aracın arkasında stickerimizi ariyorum :D bende sabırsızlanıyorum bi an önce sticker edinmek için.

o hastalık bendede oldu dün akşam tekirdağa gidip çanakkale geri döndüm yolda gördüğüm bütün seat marka arabaların arka camlarına baktım hiç üye göremedim görseydim durduracaktım

o hastalık bendede oldu dün akşam tekirdağa gidip çanakkale geri döndüm yolda gördüğüm bütün seat marka arabaların arka camlarına baktım hiç üye göremedim görseydim durduracaktım
Bende durdurma olayını düşündüm ama daha göremedim. 2 sabahtır bi araç gözüme takılıyor işe gelirken kırmızı seat ibiza ön lipi gümüş renk arka difüzör var spoiler var ve fr görünüm için sticker yapılmış siyah tamponlara. Araçta sticker yok ama yarın fotosunu çekmeyi düşünüyorum bizden olabilir :D

siz şanslısınız istanbulda üye çok ben çanakkale tek başımayım arada sırada tekirdağ ve izmir yapıyorum istanbula geldiğim an buluşma zamanına getiricem ve tanışmak istiyorum üyelerle

Bende daha yeniyim bu hafta katıldım ama buluşmaları kaçırmak istemiyorum. İşin en güzel tarafıda @dadaş34 adminimle işyerlerimiz aşırı yakın :D ben sanırım aile üyeleri arasında en şanslı olanlardan sayabilirim kendimi :D

bende yeni katıldım 1 hafta olmadı daha senelik izinlerimi buluşmalara denk getirmeye çalışıcam artık tek şansım bu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt