Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Yılbaşı çekiliş sonuçları

jantlar uçunca sana evlat acısı gibi koyar ama benimkiler sorun değil ; şahin kardeşlerden uydururz :D haa söz lastikleri bırakırım. . . yeni aldın kıyamam sana:D

herkese hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler

Hayatimda ilk defa bana birsey cikti...ilk once Cezmi abime ve tum yonetime bu ince dusunce icin tesekkurler..hicbir karsilik olmadan boyle bir odullendirme gercekten duygulandirici bir durum...sonsuz tesekkurler..Bu arada cahilligime verin 3M ic dis motor temizligi cikti bana..acaba Istanbulun hangi semtinde? cok tesekkurler...

Hayatimda ilk defa bana birsey cikti...ilk once Cezmi abime ve tum yonetime bu ince dusunce icin tesekkurler..hicbir karsilik olmadan boyle bir odullendirme gercekten duygulandirici bir durum...sonsuz tesekkurler..Bu arada cahilligime verin 3M ic dis motor temizligi cikti bana..acaba Istanbulun hangi semtinde? cok tesekkurler...

bostancıda abı mınıbus yolunun yan paralerınde ... bostancıda shellın yan sokagında gırdıgınde gorebılırsın :) gencay abı var sahıbı seatcı olur kendısı

Arac muayeneye girdikten sonra birgun gelirim oraya artik:)

bizim evin 3-4 sokak yakınında Bostancı'da Kaan abim.. :D :D
geliceğin zaman en kötü canlı bağlantı yol tarifi yapılır.. :p

Geri
Üst Alt