Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW TT Organizasyonu..

Ben Hayır diyorum allah korusun o kadar güzel bir organizasyonun içinde iken birinin aracı ile gözlerimin önünde hız yüzünden kaza yapmasını istemem...

güzel olabileceği kanısındayım ama bilal herkesi geçer birde erhan kardeşi geçer bizde onları geçmek için zamana karşı zorlar dururuz kendimizi :D

Ben Hayır diyorum allah korusun o kadar güzel bir organizasyonun içinde iken birinin aracı ile gözlerimin önünde hız yüzünden kaza yapmasını istemem...

Atilla'm en kötü senaryo kukayı devirmek olur biliyosun kardeşim.. :)

Atilla'm en kötü senaryo kukayı devirmek olur biliyosun kardeşim.. :)

yanı tabıkıde ole olur :D bence guzel tabı abartıp hızını alamıyıp :D duvara cakan cıkmaz herhalde:p etrafta duvar varsa tabı :D Autodrom bu ıs ıcın en guzel yer basımız belaya gırmez polısle zartla zurtla tabı kendı ozel arsası olan varsa buyuk :D guzel olur oda... Olımpıyat stadı otoparkı ? buda alternatıf ...

Umarım kimse takla atmaz. Organizasyondan sorumlu olanlar, herkese sorumluluğun kendine ait olduğuna dair imzalaması gereken bir belge hazırlamalı..

Geri
Üst Alt