Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Tasarımı Hakkında

karapale

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yeni oluşumumuzun sayfa düzenine ve kullanılabilirliğine alıştıkça daha çok sevmeye başladım..Gözden kaçan ve çok hoş detaylar var,, mesela köşedeki nazar boncuğu gibi.. çok güzel olmuş yakışmış bence :D Sizde beğendiğiniz ve beğenmediğiniz yönlerini yazarsanız sevinirim..

Arkadaşlar yeni oluşumumuzun sayfa düzenine ve kullanılabilirliğine alıştıkça daha çok sevmeye başladım..Gözden kaçan ve çok hoş detaylar var,, mesela köşedeki nazar boncuğu gibi.. çok güzel olmuş yakışmış bence :D Sizde beğendiğiniz ve beğenmediğiniz yönlerini yazarsanız sevinirim..

yorumlarınız için teşekkür ederiz

1 tane daha tema yapılsa isteyen kullanıcılar kontrol panelinden onu seçebilip öyle kullansa güzel olur diye düşünüyorum.Misal turkuaz bi renk olabilir :)

genel olarak temanın rengi süper en başta..

evet boncuk benımde gozume carptı guzel olmus gercekten..
ayrıca oyun bolumunun ayrı bır sekılde yukarda olması gayet guzel olmus

Ben yönetimin imzalarına bayıldım :) Site genel olarak çok kaliteli duruyor bence

oyun bölümü geçici olarak foruma yönlendirildi..oyunlar yüklendiği zaman oyun butonundan direk olarak oyun panellerine yönlendiriliceksiniz....

ama yukardaki sağ taraftaki amblemin biraz küçülmesi daha iyi olur bence nerdeyse yarı yarıya derim..

Geri
Üst Alt