Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW sigara kullanıyormu?

SCW sigara içiyormu?

• içiyorum

Kullanılan: 92 44.7%
  • içmiyorum

Kullanılan: 114 55.3%

• Kullanılan toplam oy
    206
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yılbaşından beri kullanmıyorum , inş böyle devam eder, çok rahatım...

bır yılı bır kac gun once gectım gecen sene bu ay sıgarayı bırakmıştım

alkol alırketn bikaçtanecik yoksa hiç sevmem..:p

Maalesef, içmiyorum resmen yiyorum. gerçi bu aralar pipo içmeye başladım o bir nebze azalttırıyor sigara içmeyi. İçen arkadaşlara acizane tavsiyem sigara ve küllüğü bulunduğunuz ortamda yakınınızda bulundurmayın, özellikle bilgisayar başında iken sigara ve kültablasını mümkünse bir başka mekanda bulundurun göz görmeyince gönül de sevmiyor hakikatten. tecrübe ile sabittir. Bilgisayar oyunu oynarken 5-6 saatte sigara yanımda iken yaklaşık bir paket içiyorum, eğer diğer bir odada bırakırsam aynı sürede 3-4 sigaradan fazlasını içmiyorum. Denemesi bedava arkadaşlar, hepimizin bir gün o bizi bırakmadan bizim onu bırakmamız dileği ile...

1 Nisan İtibariyle bırakmış bulunmaktayım. Bu gün 27. Günüm 27 gündür içmiyorum 16 yaşımda başlamış 26 yaşına kadar içmiş biri olarak çok canım istiyor ama Sigaraya yaptık bi kere bir şaka geri dönmek olmaz İlk 40 Gün çok önemliymiş bu konuda yardımcı olsun diye geçen hafta eve nargile aldım Hergün nargile içiodum bir haftadır bu gün onuda yakmamaya kararlıyım bakalım artık hayırlısı, herkese dumansız hava sahasi diliorum.. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt