Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Röportajları..

Teşekkürler engin üstadım gene engiin tecrübelerini döktürmüşsün saol vağrol sen yolun uzun depdeplerin bol olsun:D

Sağol ersoyum senin tecrübelerinin yanında bizimkisinin lafı bile olmaz...........

Seninde yolun daima açık her durduğun durakda depdep fantazilerin katmerli olsun........................:):eek:key:

1)Öncelikle hoşgeldiniz,kısaca sizi tanıyabilirmiyiz.?

İsmim Serbay, 26 yaşındayım. Sakarya�da oturuyorum esnafım.

2)Forumla tanışma hikayeniz nasıl oldu.?
Forumla ilk tanışmam daha doğrusu sürekli geçiş ve yönetim kadrosuna girmem Cezmi abimizin sayesinde oldu. Ve halen de kopmadık şükür.

3)İlk seatınızı ne zaman aldınız,aldığınız zaman ne hissettiniz?(SCW den soru)
30 Mart 2008 de TSI araçların ilk çıktığı gün daha araç gemiyle gelirken almıştım. Daha sonra ekonomik nedenlerden dolayı 1 sene sonra sattık aracı. Ondan sonra tekrar dayanamayıp 07 Ocak 2010 da tekrar sıfır TSI aracıma kavuştum.

4)Serbay Boş zamanlarında ne yapar.?

Genelde boş zamanlarımda sinema ve internet ile değerlendiriyorum.

5)Sakarya ile istanbulu kıyaslarsanız neler söylemek istersiniz.??(SCW den soru)

Sakarya ufak ama ova köyleri, dağları, yeşilliği ile tam yaşanacak bir yer. İstanbul büyük şehir herşeyi sorun, tamam iyi güzel şehirde yaşanacak bir yer değil.

6)serbay koyu fenerbahçelisin..ve çok da tahammülsüzsün nerden ileri geliyor..
fenerbahçe kötü sonuç alınca kaptırır mısın kendini.. (SCW den soru)

Şu sıralar Fenerbahçe�yi pasif olarak destekliyorum. TR kupası tekrardan yattığı için bu kararı aldım sinirim geçince ye kadar. Kötü sonuç alınca kaptırmam kendimide kupa aleyhine yapılan tatsız yorumlar can sıkıcı..

7)Hayatta en sevdiğiniz 3 şey nedir??(SCW den soru)
En başta tatil yapıp gezmek, sinema tutkunluğum bu 2.si, son olarak da türkü dinlemeyi canlı müzik tarzı çok severim kendimden geçerim� ( Biraz duygusalım da )

8)Şu ana kadar yaşadığın en mutlu anını bizlere anlatır mısın?(SCW den soru)

Hiç aklımdan çıkmaz çocukken ilk kez vitesli bisikletim olduğunda çok sevinmiştim hiçbir şey yerini tutmuyor. O dönemler para yok pul yok, Türkiye gazetesi 12 yada 24 taksit tam hatırlamıyorum ay kuponla bisiklet veriyordu bisan-ihlas oydu ilk bisikletim :=)

9)Serbayın forumda en iyi anlaştığı kişiler kimlerdir.? (SCw den soru)
En çok LeonRider yani Serhat ile anlaşıyorum. Tabiki bunun yanı sıra benim sitede anlaşmadığım hiç kimse yoktur. Ben genelde huysuz karakterli ama herkezle geçinebilen bir insanım o yüzden herkezle geçiniyorum Allaha şükür.

10)Son paintball organizasyonunda tek şarjr harcayıp kimseyi vuramamayı neye bağlıyorsunuz.? (SCW den soru)

Gözlüklerin azizliği desem yeridir, cesaret edemedim çıkmaya�

11)Sevdiğiniz film tarzları nelerdir,sizi en cok etkileyen 3 filmi paylaşırmısınız.?(SCW den soru)

En çok bilim kurgu ve fantastik filmleri severim. Matrix, yüzüklerin efendisi, Harry porter vazgeçilmezlerimdir.

12)Sizce Mutluluğun anlamı nedir.?
Mutluluğun anlamı hayatı sevdiklerinle paylaşmaktır.

13)SCW forumu hakkında ne düşünüyorsunuz,paylaşımlar hakkındaki fikirlerinizi alabilirmiyiz.?

Sitemiz hakkında çok projelerim var aslında hırslı bir insanımdır yakın zamanda yeniliklere geçip forum çıtasını bir kademe daha yükseltmeyi planlıyorum. Paylaşımlara gelince de inanın host panelden bakıyorum %100 artık var sitede kimi zaman üffff hadi bitsin şu konular dediğim oluyor o kadar yoğun trafik yaşıyoruz yani ama tabiki keyiflede okuyoruz buda bunun cabası. Paylaşımları son derecede beğeniyorum.

14)Aşağıdaki kelimeler sizin için ne ifade ediyor.?

Seat: Tutku
SCW: Vazgeçilmez
Sakarya: Doğduğum yer
kfy: Babamız
Ferrari: Ulaşamayacağım hayal o yüzden bir şey ifade etmiyor 
FUtbol: Adrenalin

15)Hayatta sahip olmak istediğiniz 3 otomobil markayı sıralarmısınız,nedenleri ile beraber.?
1.olarak BMW X6 nedeni açık 4 çeker olması. 2.olarak BMW 7.30d ben hantal ve baba arabalarını severim. 3. Olarak spor araba buda şimdilik leon.

16)Arabanızda en cok sevdiğiniz ayrıntılar neresidir.?
Jantların ve navigasyonum 

17)En beğendiğiniz 3 SUV modelini yazarmısınız.?(SCW den soru)
BMW X6, Range Rover, JEEP

18)Bundan sonraki almak istediğiniz aracın markası nedir,neden.?
BMW 7,30d almak istiyorum 2.el 2005 model gibi. Yukarda belirttiğim gibi hantal ve baba araçları sevdiğimden dolayı 

19)Bundan sonraki hayatınızdaki en büyük hedefiniz nedir.?
İş hedeflerimi tutturmak ve mutlu bir yuva kurmak.

20)Son olarak eklemek istediğiniz,SCW forumuna vermek istediğiniz mesaj var mıdır.?

Sitede herkezi dostça kardeşle paylaşmalarını, birbirlerine saygılı ve sevgi çerçevesi içinde hayatı sürdürmelerini diliyorum. Gerçi öyleyiz hepimiz ama.

Röportajı yapanın notu:Serbaya röportaj teklifimizi kırmadığı için Teşekkür ederim,Bazı sorularda yanlışlıkla silindiği için soruyu yollayan arkadaşlardan özür diliyorum:(

Sıradaki Röportaj Ogün(Şeker Adam)

Teşekkürler Serbay abi :D:D

Yanlız BMW E65 7.30d hantal bir araba değil :D:D

ulan araba 2 TON neresi hantal değil ! :D Mercedes S serisi ile BMW 7 serisi = ağır abi serisi anladın? :D

Geri
Üst Alt