Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Polar,T-shirt ve Şapka fiyat ve talep konusu..

Adınız:Ulvi
Soyadınız:AHISKALI
İstediğiniz SCW giyim ürünü:1 Polar,1 Şapka,1 T-shirt ( siyah)
Bedeniniz:M
Forum nickiniz: Duvi
Açık adres ve telefon numaranız:ELDEN ALIM..

İstediğiniz SCW giyim ürünü:1 Polar,1 Şapka,1 T-shirt

İkinciyede bir california kokusu benden :) [MENTION=23360]atay78[/MENTION] bilgine..

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
İstediğiniz SCW giyim ürünü:1 Polar,1 Şapka,1 T-shirt

İkinciyede bir california kokusu benden :) [MENTION=23360]atay78[/MENTION] bilgine..

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
değişiklik hakkınız var,bayanlar için beden tabiki mevcut..bayan arkadaşımızın bedenini verin ona göre yaptırılacaktır..
Ad: Murat KİREÇUrun: Polar- tsort- sapkaBeden: MNick: KİREÇAlipaşa Mh Taşkent Cd Atakent Sitesi Samanyolu6.Bl D:2 Çorlu/TEKİRDAĞ546 221 04 09Is cikisi bankadayim kismetse...

​sevgili admin ben face adresimden yazmiştim polar ve tişört istiyorum ben hesaba parayi yatirinca kimi arayacağim ona göre yatiricam

TEL NUMARAMI ÖZELDEN ATAYIMMI SİZE

​sevgili admin ben face adresimden yazmiştim polar ve tişört istiyorum ben hesaba parayi yatirinca kimi arayacağim ona göre yatiricam

TEL NUMARAMI ÖZELDEN ATAYIMMI SİZE

BİLGİNENDİRME İÇİN İRTİBAT
EMRE( ghost rider) : 0 530 924 88 10
GMKHAN (Lejyoner): 0 532 627 97 14

Geri
Üst Alt