Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Polar,T-shirt ve Şapka fiyat ve talep konusu..

Adınız:Haktan
Soyadınız:KUŞTAŞ
İstediğiniz SCW giyim ürünü: polar,t.shirt
Bedeniniz: TİŞÖRT XL POLAR L
Forum nickiniz:HAKTANFR
CUMHURİYET BULVARI NO:188/A ALSANCAK/İZMİR
TEL:0555-8217950
BİRDE RİCA ETSEM STİKER GÖNDERİRMİSİNİZ TEŞEKKÜRLER

Anaaaam çok sevindim
valla çok teşekkürler. Hediyenin ne olduğu değil, hediye verilmesi beni mutlu etti.

İkinciyede bir california kokusu benden :) @atay78 bilgine..

Eyvallah abi düşünmen yeterli..Teşekkür ederiz:)

abı memox ve ulvı abıyı not aldım yenı sıprıs gectım bulabılırlerse 2gune onlarla ırtıbata gecıcem golden ve mango ıcın eger onları tedarık edemzsem konumda son sayfada paylastgım kokulardan bırını gnderebılrıım onlar elımde adetlıce var

Adınız: Yasin
Soyadınız: Yiğit
İstediğiniz SCW giyim ürünü: Polar, T-Shirt, Şapka
Bedeniniz: XL
Forum nickiniz: eneSene
Açık adres ve telefon numaranız: Google'da indexe takılmayayım diye PM atıyorum.

Ödemeyi de yarın gündüz yapıyorum.

Modeller arkadaşlar..

Abi tişörtlerden siyah olan daha hoş Durmuş..Ben ankette beyaz renk tercih etmiştim ama ana renk siyah olunca kombinasyon ve yazı fontları daha net dürüyor..Tabi beyaz olmadığı için kırmızı ile siyahı kıyasladım..ama sonuç itibariyle hepsi şık duruyorlar..Emeği geçen herkesin eline sağlık...

Adınız:Ali
Soyadınız:Selvi
ürün:polar, tsirt 2(siyah), şapka2
beden:polar L. tsirt L,M
nick: cuprali

Geri
Üst Alt