Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

SCW Polar anket

Konu, 'Anket' kısmında ghost rider tarafından paylaşıldı.

polar hakkında

Anketin kapanma tarihi 14 Ocak 2013.
  1. beğendim

oy sayısı 27
    58,7%
  2. beğenmedim

oy sayısı 19
    41,3%
  1. ghost rider

ghost rider SCW Üyesi

1.966
    656
    113
    arkadaşlar polar olarak bunu beğendik yönetim olarak.sizden ricam beğendim yada beğenmedim olarak oylamanız.taktir edersinizki 7000 kişinin hepsinin zevki başkadır ve herkesin dediklerine kulak vererek bunu yaptım.umarım beğenirsiniz.sırt kısmında bişi olmucak sadece boyun kısmında wep adresimiz yazılcak.kollra s logo olabilir.ve bunlar tabiki resimdeki gibi olmucak nakış baskı olarak yapılcak

2. rockinrock

rockinrock SCW Üyesi

3.039
    143
    63
    eğer cidden böyle bir masrafa giriceksek organizasyonlarda tek tip polarla görünceksek cevreden görenlere şık görüneceksek organizasyon dışındada rahatlıkla giyiceksek bırakalım dizayn cizim işini; bilen bu işten anlayan biri yapsın. bu ne böyle ya olmamış.

3. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Genel Olarak Ben Beğendim.. ufak Tefek Eleştrilerim olabilir ama dediğin gibi 7000 kişi en az bir iki kelime söylese ortaya çok büyük bir kitap çıkar o yüzden fikirlerimi kendime saklamayı yeğlerim..

Fakat nacizane bir düşüncem şu dur SCW logosu Sırta "arka tarafa" Büyük bir logo halinde basılsın önde sadece Türk Bayrağı olsun oda Kalbin Üzerinde:eek:key:

wolky, erkanhan, KİREÇ ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  4. memox

memox SCW Üyesi

313
    107
    43
    güzel
    Tasarım işinde herkesin zevkine göre yapabilmek zor iş. O yüzden yorum yapmayıp ellerinize sağlık diyorum.
    Çamur rengi bile olsa ben de varım bu iş'de. Son kararı verdiğinizde 2-3 tane de ben isteyeceğim.

5. Absolut

Absolut SCW Üyesi

6.092
    2.401
    113
    Güzel olmuş kardeşim gerçeğinin daha iyi duracağına inanıyorum emeğine sağlık :eek:key:

Bunu beğendi. akgun_24 bunu beğendi.
  6. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.209
    113
    emre güzell olmuş emegine saglık

7. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    Genel olarak ıyı duruyor.Benım acımdan tek sıkıntı fazla kırmızı ıcermesı....Kırmızı olarak fermuar ve cep kenarları kalabılır.Dıger kırmızı yerlerı beyaz yapmak daha veya x bır renk daha guzel olur.Sıyah-kırmızı- beyaz....

8. E.Mergency

E.Mergency SCW Üyesi

476
    87
    28
    genel olarak güzel ama mehmet abi nin dediği gibi kırmızı çok fazla bir de boyun kısmı yerine kollara nickler basılabilir.

Bunu beğendi. wolky bunu beğendi.
  9. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113
    Ynt: SCW Polar anket

Güzel olmuş

10. KİREÇ

KİREÇ Moderatör

5.291
    4.476
    113
    Eline ve emeğine sağlık. Tek iyi duracagını düşündüğüm konu Secuk'ün dedigi gibi logonun sırtta büyük olması

Sayfayı Paylaş