Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

scw ne içer?

scw ne içer

• Kullanılan toplam oy
    204
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cin tonic yok aaaaaa.... neyse viski diyelim yerine:)

en çok su içerim :D ... sonra meyve suyu , kola , süt gibi ... sonra alkoller gelir :) ... bira , votka , rakı , viski ... son iki saydığım nadir içelir bnde ... ama viskiyi değişmem ;) şarapta içrim :D

rakı içerim tabiiki bira içipte şişe ile lavabo arasında aracılık yapmam oluktan içip delikten dökmenin ne alemi var.

Vay eşrefli abi son noktayı koyarım diyosun bira içipte hamallık yapmanın ne alemi var...

Rakıda göl kenarı kırsalda 10 numara olur...

şu sıralar en çok bira tüketiyorum onun için birayı seçtim :D azdan fazlaya doğru sıralama yaparsam; su>kola>şarap>tekila>viski>vodka>rakı>bira :D alkolik gibiyim maşallahım var

rakı tabiki ama rakı ortamsız içilmediği için haftaiçi bira ile idare edyorum

Ne günahkar bi sitedeyiz degerlı buyugum dıgı ersoy hocam bu sıteyı terk i diyar eyleyelım kendımızı gunahın daha az bulundugu bır mekan a sokalım

Serkan reis sende gel gerekırse zem zem suyuda buluruz şu hayırlı gunde ):):)

Ne günahkar bi sitedeyiz degerlı buyugum dıgı ersoy hocam bu sıteyı terk i diyar eyleyelım kendımızı gunahın daha az bulundugu bır mekan a sokalım

ülen bu günah işleri tek içmeyle oluyosa ben yırttım ben süt içerim :D len olum kıvanç senin yerin belli merak etme :D:D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt