Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW İstanbul Avrupa Yakası bulusmaları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
baya hastayım şuan ama cuma ya kadar iyileşirsem gelicem bende

Bende katılmak isterim.Fakat tarih saat belirtilirse tam olarak karar verebilirim:)

xx

bende gelmek istiyorum ama daha önce böyle bi toplanmada hiçmi hiç bulunmadım varmıdır usul yol yordam arkadaşlar :D
engin sen benden tecrübelisin ve semt olarak yakınsın olmadı sana takılırım :)

sağol Emrahcım teşekkür ederim..bu arada herhengi bir yol yordama gerek yok buluşmalarda.sadece toplu konvoy durumu olursa herkes kurallara uygun bir şekilde trafiği tehlikeye atmadan araç kullanmaya dikkat eder:eek:key:

aybarsım konvoy olayı güzel beğendim ben bu olayı :)
bu cuma değilmi saat kaç gibi peki herşey netmi bellimi acaba

bende gelmek istiyorum ama daha önce böyle bi toplanmada hiçmi hiç bulunmadım varmıdır usul yol yordam arkadaşlar :D
engin sen benden tecrübelisin ve semt olarak yakınsın olmadı sana takılırım :)

Gün belli zaten saatte belirtilir yeri bulması kolay.Yol yordamı yok trafik kuralları çerçevesinde yola çıkar peş peşe gideriz.Olmadı orada buluşuruz.Ama işte buluşma saati önemli kaçta olacak işten çıkıp yetişebilirmiyiz sonuçta cuma günü trafik yoğun oluyor.Bakalım belirlesinlerde biz her türlü oraya gideriz:)

xx

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt