SCW Harlem Shake. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

SCW Harlem Shake.

LeonStyle

Kayıtlı Üye
bu harlem shake ney ben daha bi türlü anlamadım ney bu ya? harlem shake çılgınlığı diyo bilmem ne diyo anlamsız saçma sapan, salakça bişey gibi geldi...
Biraz öyle abi ama yapınca çok zevkli.

Müziğin ilk başlarında harlem shake yapan kişi farkedilmiyor müziğin bir bölümünden sonra herkes harlem shake yapmaya başlıyo. Sınıfta yaptık video çektik komedi oldu ya. :D sonra saolsun müdürümüz çeken arkadaşa sildirtti. sonra biz yine cektik bu sefer ise beden dersinde soyunma odasında hoca bos bıraktı bizde geçtik başladık harlem shake yapmaya. :D

LeonStyle

Kayıtlı Üye
tamam bana da saçma gelen bu ya? nasıl farkedilmiyo harlem shake yapan kişi onu anlamış değilim matematikçiyim bi de...
İlk önce bir kişi müzik eşliğinde dans edıyor kafasına göre yanındakiler onu takmıyor sonra videoda bir anda hepsi harlem shake yapmaya baslıyor.

haluk_dongel

Kayıtlı Üye
İlk önce bir kişi müzik eşliğinde dans edıyor kafasına göre yanındakiler onu takmıyor sonra videoda bir anda hepsi harlem shake yapmaya baslıyor.
valla hasan çok ılımlı, anlayışlı bi adamımdır ama nedense bu harlem shake'e öyle bi kılım ki bu müziği yapanı bu klibi çekeni bulursam görürsem vururum gibi. :) bu ne lan böyle anlam veremiyom bi türlü kafayı sıyırtacaklar bana yav, okulda çok mu strese giriyom yoksa bu aralar?

Üst Alt