Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Halı Saha Organizasyonu katılacaklar...!!!

bulgurlu shellde 10.20 de bulusalım 0532 685 1907

tempolu atak dolu ve istekli oyunun sonucu

hezimete uğratmak :)

---------- Post added at 01:24 ---------- Previous post was at 01:24 ----------

valla yendıysek bence harun abinin sayesindedir
vallahi defansta kapı gibiydi:D

Ayaklarınıza sağlık iyi geldi maç ama... =)

Sağol köksal...

Gelen herkese teşekkürler çok güzel oldu ben seneler olmuştur maç yapmayalı ama gerçekten iyi geldi bunu devam ettirelim arkadaşlar...

Mağlubiyeti değil tabi:D

Cezmi abi bizi yoğurt yicez diye kandırdın...kanlıcada yoğurt yanında tatlı olarak pudra şekeri:)

tempolu atak dolu ve istekli oyunun sonucu

hezimete uğratmak :)

---------- Post added at 01:24 ---------- Previous post was at 01:24 ----------

valla yendıysek bence harun abinin sayesindedir
vallahi defansta kapı gibiydi:D

senin eşsiz gollerinin yanında benim adım bile söylenmez bea:)

---------- Post added at 08:23 ---------- Previous post was at 08:14 ----------

Sağol köksal...

Gelen herkese teşekkürler çok güzel oldu ben seneler olmuştur maç yapmayalı ama gerçekten iyi geldi bunu devam ettirelim arkadaşlar...

Mağlubiyeti değil tabi:D

Cezmi abi bizi yoğurt yicez diye kandırdın...kanlıcada yoğurt yanında tatlı olarak pudra şekeri:)

abi senin karışımların ne kadar etkili olduğuna bizzat şahit olduk..sahada adım atmadık yer bırakmadın:)

yok be harun abi yapma öylesine top oynadık işte :D
sen topu cıkarmasan defanstan harbiden yalan olurduk :D

arkadaşlar bu hafta ben yokum malısef ankaraya gıdıcem kılıcdaroğlunu desteklemeye kısmetse...bnı bu haftalık mazur gorun sız oynayın...eger kadro kuramazsanız gıtmıceksenız bana haber verın persembe gununden bende arayıp sahayı ıptal ettırım cunku adımız yazıo orda ayıp olmasın ..kusuruma bakmayın..

Geri
Üst Alt