Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Gaziantep 16.09.2011 Buluşması Fotolar

Ewet bu organizasyondaki ilk buluşmamdı ama sanki tüm arkadaslarla yıllardır tanışıyo gibiydik gerçektende harika ve sıcak insanlar hepsi, umarım en kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle.

(ESMA VE HÜRREM SULTAN restaurant cafe nargile kavaklık mahallesi kavaklık caddesi barolar lokali bitişiği)
aranızda mekanımızdan memnun olmayan varmı_?_ servis içecek nargile ve park mevzusu??? dilek istek ve şikayetlere açığız:)

(ESMA VE HÜRREM SULTAN restaurant cafe nargile kavaklık mahallesi kavaklık caddesi barolar lokali bitişiği)
aranızda mekanımızdan memnun olmayan varmı_?_ servis içecek nargile ve park mevzusu??? dilek istek ve şikayetlere açığız:)

hepsi çok iyiydi abicim çok teşekkür ederiz elinize ayağınıza sağlık.yalnız benim araba yerini beğendi her gelişimde oraya park ederim artık:)

ben istanbuldayım serhat...ataköy idealtepe yapıp duruyorum..yarın son günüm pazartesi öğleden sonra uçuyorum..

mekan sorunu yok herkes begendi park yerleride güzel nargilede güzel daha ne isterizki :D

hepsi çok iyiydi abicim çok teşekkür ederiz elinize ayağınıza sağlık.yalnız benim araba yerini beğendi her gelişimde oraya park ederim artık:)
rica eder; her zaman bekleriz...katılımınız için bizlerde teşekkür ederiz...ben her zaman hürreme takılırım park yeri sorun değil her yer sizin...

Geri
Üst Alt