Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Araçları "Kar'ı" Sevdi mi. ??

Kar kalkmadan son resimler =)

dsc0187fhdr.jpg

dsc0189fhdr.jpg

dsc0204fhdr.jpg

Bu arada kar yağmadan önce sileceklerini kaldırmayı unutan bi ben varım heralde :)

ben bilerek kaldırmıyorum..gerek yok diye..
şu 3 gündür de bi defa donmadı.. :)

Kar kalkmadan son resimler =)

Bu arada kar yağmadan önce sileceklerini kaldırmayı unutan bi ben varım heralde :)

melih nası kalkıodu ıbızanın sılecekler unuttum bn bızımkınınkını kaldıramadım =) bı kademe kaldırıp bişiler yapıyorduk dıye hatırlıyorum =)

Ömer bi resize yapsaydın be olm.. :D :D :D

bugün dünkü kadar bişi yoktu yollarda da arabanın üstünde de..

grnt0135.jpg

kaput ve ön cam..

grnt0136o.jpg

akşam..

grnt0137.jpg

Bizim buralar buzdu ibizam spor lastiklerle bile sınırlarını zorladı :D ayrıca ESP yi kapatınca bir sistem daha devreye giriyo o nedir çözemedim ve kapatılmıyo o :D

Bizim buralar buzdu ibizam spor lastiklerle bile sınırlarını zorladı :D ayrıca ESP yi kapatınca bir sistem daha devreye giriyo o nedir çözemedim ve kapatılmıyo o :D

ESP bende kapanmıyo..
40sn. basınca tamamen kapanma ihtimali varmış ama denemedim henüz..ESP off yaptığında bende sadece TCS'yi kapatıyo..sende de öyle o zaman Umut'um..

Geri
Üst Alt