Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Scw ailesi kahvalti organizasyonu

keşke daha kısa bir sürede olsaydı gelmek istediğimi söylersem sabırsızlıktan çatlarım. :) babama bir sorayım .:)

İstanbulda dimi .? Ve yer mekan neresi abilerm.? çukurlu inişli çıkışlı arabanın sağı solu sürtücek bir yerse gelmem onu baştan söyliyeyim. :)
ulen varya sen bizi öldürecen puhahapuhahapuhaha

Yekta abim neden böyle yazdığımı anlatayım.

Annemin çok sevdiği arkadaşı var. Geldi o arkadaşının kocasıyla babamı tanıştırdı,yekta abicim adam afedersiniz tam bir RAHATSIZ bizi dağlık yollara bozuk yollara sokuyor arabanın sağı solu hep sürttü yalan yok abilerim aracımızdan biraz soğudum. Bizim önceden 2010 model aynısından bir leonumuz daha vardı ondada böyle bizi saçma yerlere soktu abi arabanın altı hep sürttü . Şuanki 2012 kız gibi arabamızıda saolsun adam bizi bayramdan önce yine saçma yerlere çağırdı güzelce çizdik arabamızı sürtük rütüş parası bayağı arttı. abi habire altı sürtüyo çok kısa yayları. :) ona atıcaksın 17 18 jant kaldırıcak onu. :) 2012 kız gibi arabamızın altı şuan çizikler içinde abi ya bir ara kafasına göre gitmeye başladı bizi taşlı yola yalan yok 3 metre gidiyorsun 25 tane çukuru olan bir yere soktu bizi tangur tungur gittik . arabayı ruhsatta 4x4 fln diye geçirticem artık mahfoldu araba. üye otomobilleri bölümündeki konumdada yalan yok o adam yine bizi dağlarda sisli uzun ve virajlı bir yola soktu oradayken fotoğrafları çektim çok güzel gözüktü gözüme kereta. :)

Yekta abim neden böyle yazdığımı anlatayım.

Annemin çok sevdiği arkadaşı var. Geldi o arkadaşının kocasıyla babamı tanıştırdı,yekta abicim adam afedersiniz tam bir RAHATSIZ bizi dağlık yollara bozuk yollara sokuyor arabanın sağı solu hep sürttü yalan yok abilerim aracımızdan biraz soğudum. Bizim önceden 2010 model aynısından bir leonumuz daha vardı ondada böyle bizi saçma yerlere soktu abi arabanın altı hep sürttü . Şuanki 2012 kız gibi arabamızıda saolsun adam bizi bayramdan önce yine saçma yerlere çağırdı güzelce çizdik arabamızı sürtük rütüş parası bayağı arttı. abi habire altı sürtüyo çok kısa yayları. :) ona atıcaksın 17 18 jant kaldırıcak onu. :) 2012 kız gibi arabamızın altı şuan çizikler içinde abi ya bir ara kafasına göre gitmeye başladı bizi taşlı yola yalan yok 3 metre gidiyorsun 25 tane çukuru olan bir yere soktu bizi tangur tungur gittik . arabayı ruhsatta 4x4 fln diye geçirticem artık mahfoldu araba. üye otomobilleri bölümündeki konumdada yalan yok o adam yine bizi dağlarda sisli uzun ve virajlı bir yola soktu oradayken fotoğrafları çektim çok güzel gözüktü gözüme kereta. :)
Hasancım merak etme hepimizin arabası kıymetli bizde o tip yollara sokmayız aslanlarımızı sen orasını merak etme kaldıki abanta gittik geldik hiçbir sıkıntı olmadı

Abilerim,babama sordum olur ama mekana bagli dedi. Simdi bu gidicegimiz yer neresi. Kendimizmi birseyler getiriyoruz, yoksa bir kahvalticiya fln mi gidiyoruz.? Nerde bulusacagiz sonra yola cikacagiz biraz bilgi verirmisiniz.

1- Absolut + selda
2- Kaptan + dilek + kızları :D
3- Lejyoner + şengül + fıstık
4- Yekta + dilek + AREL
5- Kfy + filiz + can
6- poro kaan
7- Erkani + ?
8- Mertkan + Barış
9- Aykut+Aysun
10-Cupralı - ?
11-06 levent 534 + yeşim +2 (Ankara)
12-RedLine (Ankara)
13-sourson + 1 (Ankara)
14-igci_01 (Ankara)
15-rockinrock
16-Çöllü+esra

günceeeeel

Avrupa Yakası olmaz yine bu organizasyon her şey Asya'da oluyor. Sabırsızlıkla bekliyorum mekanı :)

bundan önceki avrupada değil neredeyse trakyadaydı hatta çıkışta tekirdağa köfte yemeye geçsekmi diye konuştuk bakalım barış neresini ayarlıyacak neresini ayarlarsa oraya gidicez

1- Absolut + selda
2- Kaptan + dilek + kızları :D
3- Lejyoner + şengül + fıstık
4- Yekta + dilek + AREL
5- Kfy + filiz + can
6- poro kaan
7- Erkani + ?
8- Mertkan + Barış
9- Aykut+Aysun
10-Cupralı - ?

barış hidiv kasrı olabilir bi fiyat almak lazım daha önce gitmiştim hoşuma gitmişti

Geri
Üst Alt