Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Adana Organizasyonları

abı ıstanbulun bır sıluetı var ondan demıstım bırde guzel gorunuyor ya :)
o aracın üstündeki çok basit bir şey fotograf yeterli çıkarmak için kalıbı. bu arada bugün lipi taktık benim araca senin lipin yakından çekilmiş bir fotosunu paylaşsana burdan bakayım yanlış yapmadık inşaallah çünkü aralarda boşluk kaldı gibi geldi bana.

o aracın üstündeki çok basit bir şey fotograf yeterli çıkarmak için kalıbı. bu arada bugün lipi taktık benim araca senin lipin yakından çekilmiş bir fotosunu paylaşsana burdan bakayım yanlış yapmadık inşaallah çünkü aralarda boşluk kaldı gibi geldi bana.
hayırlı olsun abı

kardeş ortadaki iki ayagı traşladık ama tam bu şekilde oturmadı gibi geldi bana, bu kaplamanın sağ ve sol bitiş kısımlarında boşluk var tam oturmuyor, sende de böyle mi yoksa tam oturuyor mu?
abı bendede traslandı ve tam oturdu traslandıktan sonra bır resım yuklemen mumkun mu

resimleri yükledim bak bakalım ayakları az daha traslamamız gerekli herhalde.

abı sankı bıraz bosluk kalmıs gbı ama resımde yanıltıyor olabılır bırde o ortadakı cıkıntıyı traslamanla alakalı olmayan bırsey gbı gorunuyor cunku ortası aynı duruyor acaba vıdamı tam sıkmadıda oralarda bosluk kaldı

Geri
Üst Alt