Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık Sıfır Krom Pedal Seti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eser06

Kayıtlı Üye
İçerik yönetici tarafından silinmiştir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar elimde şu ürünün aynısı sıfır ve ambalajlı olarak mevcut.
Seat Leon Pedal Kaplama Seti Otomatik - n11.com
Ali exp ten sipariş verip aynı gün iptal etmiştim. Video montajına baktım zor geldi bana vazgeçtim. Paramı da iade aldım. Ama yine de kargolanmış satıcı dün teslim ettiler. Malum çinden geliyo ürün. Benim içim rahat etmedi iletişime geçip parasını vermek istiyorum. Ama ürünü de istemiyorum. Bu nedenle satmayı düşündüm. 15 dolara aldım. 55 liraya denk geliyor. İnternetten bakarsanız burada 100 lira üstüne satılıyor birebir aynısı. Siz de ali exp ten sipariş verebilirsiniz elbet ama 3 hafta belkeme zahmetinden kurtulmuş olursunuz. Pedallar 2013 ve üstü VW grubu dsg araçlar için uygun.
Bana da böyle bir set lazım.

Telefonun *********. İlgilenenler arasın görüşelim arkadaşlar. Burdan zor oluyor
[doublepost=1501482825,1501446144][/doublepost]Arkadaşlar ben Ankaradayım. Ankara dışından talep eden arkadaşlar için 2 seçenek var. Ya burada olan bir arkadaşınız gelip benden alacak. Ya da bana parayı banka marifetiyle göndereceksiniz ben istediğiniz kargo şirketiyle alıcı ödemeli olarak kargolayacağım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oem değil mi ürün

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kullanıcı şüpheli hareket ve forum kuralları gereği kalıcı olarak yasaklanmıştır.

Burası e-ticaret sitesi değil.
[doublepost=1501503537,1501493805][/doublepost]Üyelik tekrar görüşme neticesinde açılmıştır. Satış konusu ancak forum kurallara uygun olduğu takdir de uygun kategori de açılabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt