Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık SECCADE olur mu ????şaka değil

Hacıda bi Cupra bulursan seccade ile takas bile edebilirsin abi.. :D

mantıklı takas olur varol abi değiştirirsen :D

El dokuması ve malzeme kalıtesı kesınlıkle 30-40 senelık urunlerde yuksek fıyatlara satılmasında etkılıdır.En basıtınden bugun b el halısı aldıgınızda bıle 4-5 lıradan baslıyor ortalama b salona serılcek boyutta olanları.Eldekı urune ıyıce baktırmak lazım anlayan kısıler tarafından

Eğer ipekten bahsediyorsan sanırım 40-50 bin yazacaktın :D 4-5 bin demek istedin sanırım 4-5 bine yün halı kakalıyorlar el yapımı diye... :) 2 örnek fiyat vermek isterim; topkapı sarayındaki halının birebir aynısını yurtiçine 250bin'e yurtdışına 1 m'e 30 cm'lik bir duvar halısını 30 bin'e veriyorlar :)

Bu arada bu gözler şöminesinin önüne sermek için 40 bin tl verip halı alanı gördü :)

Eğer ipekten bahsediyorsan sanırım 40-50 bin yazacaktın :D 4-5 bin demek istedin sanırım 4-5 bine yün halı kakalıyorlar el yapımı diye... :) 2 örnek fiyat vermek isterim; topkapı sarayındaki halının birebir aynısını yurtiçine 250bin'e yurtdışına 1 m'e 30 cm'lik bir duvar halısını 30 bin'e veriyorlar :)

Bu arada bu gözler şöminesinin önüne sermek için 40 bin tl verip halı alanı gördü :)

lıradan kastım 4-5 bin evet tarık braz msn agzı ıle yazdım ve yun halılar tabıkıde,ipek'i o fıyata vermıyorlar ne yazıkki :)

Abi seytana uyma seccade kalsin. :)
diger tarafida dusun..

ilk fırsatta tam anlayana bir göstereyimi şimdiye kadar ipek el dokuma dedi..bakalım ne çıkacak..

bu arada yorumlar için teşekkürler

diğer tarafı düşünüyorum canım var onun dışında bir kaç tane daha seccade...

Uçan seccade olmadığı sürece mantıklı bir seçim abi.

Mesela Seccadeye binip cumaya gidemezsin ama Cupra seni götürür ;)

abi valla cok enteresan is :)

hayirlara vesile olsun insallah seccaden..

ilan acarsan takas sadece leon cupra ile olur diye yaz abi ;)

Geri
Üst Alt