Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

satılık ön lip ve yay

clascocuq

Kayıtlı Üye
arkadaşlar yeniden 2012 leon fr alarak aranıza katıldım . aracımda ön lip mevcuttu ben cok sevmediğimden dolayı cıkartım ve satıyorum fiyatı nedir bilmiyorum tekliflere göre konuşur anlaşırız , birde arabada mevcut 5 cm vogland yay vardı kalabalık bi aile olduğum için cok alcak geldi bana satarım yada elinde 3,5 cm yay olanla takas yapabilirim. şimdiden teşekkürler .

usta lip ne kadar alabilirim , fotosu filan mevcutmu acaba ? yüklersen cok sevinirim simdiden teşekkürler

Ekli dosyalar

• IMG_4110.JPG
    IMG_4110.JPG
    277.9 KB · Görüntüleme: 176
  • IMG_4111.JPG
    IMG_4111.JPG
    235.2 KB · Görüntüleme: 170
arkadaşlar yeniden 2012 leon fr alarak aranıza katıldım . aracımda ön lip mevcuttu ben cok sevmediğimden dolayı cıkartım ve satıyorum fiyatı nedir bilmiyorum tekliflere göre konuşur anlaşırız , birde arabada mevcut 5 cm vogland yay vardı kalabalık bi aile olduğum için cok alcak geldi bana satarım yada elinde 3,5 cm yay olanla takas yapabilirim. şimdiden teşekkürler .

Selamunaleykum usta yaylarınızın durumu nedir? Bende eicbach 3.5 pro kit yay var düşünürseniz takas yaparız

Merhaba. Lip için ne kadar istiyorsunuz acaba ? 3.5 cm yay olsa yayı da alırdım. Ancak tatilllerde falan dediğiniz gibi biz de aracı epey yüklüyoruz. Stok yaylarda bile bayram tatilince epey oturdu araba. 5 cm almaya korkuyorum bir sakatlık çıkar diye :D

Selamunaleykum usta yaylarınızın durumu nedir? Bende eicbach 3.5 pro kit yay var düşünürseniz takas yaparız
dostum yayların durumu iyi aracı aldığım gün cıkardım yayları hiç bir sıkıntı yok kutusunda duruyor , senin yaylarında durumu iyi ise leon fr uyumlu ise tabiki takas yapabiliriz.

yaylar malesef bugün 3,5 yayla takas yaptım .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

lip duruyor isterseniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt