Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

satılık leon 2009 ve sonrası ıcın uyumlu ayna

Konu, 'Satıyorum' kısmında atay78 tarafından paylaşıldı.

1. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    arkadaslar aynamda gec acılma problemı vardır acılıp kapanmasında sıkıntı yoktur darbe gormustur ben de karsı tarafın sıgortasından yaptrdım aynada sadece bıraz gec acılıp gec kapanma sorunu vardır 2veya 3 sn ye dıgerınden yavas kapanmaktadır orjınal fıyatı 250tl dır belkı ısıne yarayn olur dıye koyuyorum sol aynadır

fıyat :100 tl pazarlık payı vardır

2. altıpatlar

altıpatlar SCW Üyesi

11.344
    2.113
    113
    hayırlı satışlar...

3. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113
    Hayırlı satışlar...

4. MURADD

MURADD SCW Üyesi

27
    5
    3
    sadece plastiği kullanılabiliyor mu? Benim aynananın çercevesinin ucu kırık..

5. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    hocam malesef pek bır bılgım yok resımdekı sekılde satılmaktadır ama sanırım ıkı parca halınde satılmıyor normaldede cunku benım aracıma taktırdıgımdada bole geldı zaten orjınal kutsunda gnderıcem sadece dedıgım gbı calısmasında sıkıntı yok ıkı bılemedın uc sanıye dıgerınden gec kapanıyor dusunursenız ıhtıyacınız oldugundan fıyatıda uygun verebılrım sıze ;)

6. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    sadece plastiği kullanılabilir, camı ayrıca kullanabilirsiniz dilerseniz, iki parça halinde satılmaktadır, sadece orijinal ayna camı 135 tl. bende de isteyen olursa rezistansı bozuk yani ısıtması çalışmayan ayna camı var, ısıtma özelliğini fazla kullanmayanlar isterse satabilirim 35 tl ye...

7. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    bende de isteyen olursa rezistansı bozuk yani ısıtması çalışmayan ayna camı var, ısıtma özelliğini fazla kullanmayanlar isterse satabilirim 35 tl ye...

8. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
  9. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113
    Hayırlı satışlar...

10. MURADD

MURADD SCW Üyesi

27
    5
    3
    burak tekrardan merhaba;kasasında herhangi kırık ve darbe yok değilmi?birde bana son fiyatı atabilirmisin?elden alayım senden..

Sayfayı Paylaş