Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satilik Leon 1.4 Tsi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ılan benım sahıbındekı favorılerımınde arasında ama bence 2010 model ıcın fıyat bıraz fazla olmus

ılan benım sahıbındekı favorılerımınde arasında ama bence 2010 model ıcın fıyat bıraz fazla olmus
Dogrudur:)

3 ay once bacanagima benim arabanin aynisini 38500tl aldik..Bende ki oj.aksesuarlar yok..Ama araba cicek gibi masallah..Yani iyi araba alirkende satarkende iyi para..yoksa piyasada kirik carpik bozuk araba cok..Siz bu fiyata cok diyorsaniz favorilerinizde bosuna tutmayin araci..Cunku ben bu araci bu fiyatlara saticam..Satilmazsada biniyorum zaten Sıkınti yok cok sukur:)

Dogrudur:)

3 ay once bacanagima benim arabanin aynisini 38500tl aldik..Bende ki oj.aksesuarlar yok..Ama araba cicek gibi masallah..Yani iyi araba alirkende satarkende iyi para..yoksa piyasada kirik carpik bozuk araba cok..Siz bu fiyata cok diyorsaniz favorilerinizde bosuna tutmayin araci..Cunku ben bu araci bu fiyatlara saticam..Satilmazsada biniyorum zaten Sıkınti yok cok sukur:)
kalmasında bır sıkıntı yok leon aldıgımda belkı bana ornek olur :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt