Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satilik ibiza 2004 tdi signo

Bir arkadaşa söyledim ama o rakamlar çıkamıyormuş maalesef, benim içinde biçilmiş kaftan olacaktı ama kısmet değilmiş. Bende çok aradım. Umarım kısa zamanda satarsın.

hayirlisi olur insallah, ev iside araba iside kismet isi.

Bir arkadaşa söyledim ama o rakamlar çıkamıyormuş maalesef, benim içinde biçilmiş kaftan olacaktı ama kısmet değilmiş. Bende çok aradım. Umarım kısa zamanda satarsın.

Hayırlı olsun... Bu aracın eski sahibi yakinen görüştüğüm bir arkadaşım. O zamanlar çok beğendiğim bir araçtı. Hala da beğeniyorum.

Hayırlı satışlar.Önceden bu araç Süha'da değil miydi?

xx

Evet arkadaslar, aracimiza nazar degmis olup, umraniyenin gobeginde elin Çinli'si gelip sol arka kapiyi hafifce halletti :) neyseki cok bir hasari yok 200 tl gibi bir rakama halledecegiz. Aracla ilgilenecek olan arkadaslara duyurulur.

Evet arkadaslar, aracimiza nazar degmis olup, umraniyenin gobeginde elin Çinli'si gelip sol arka kapiyi hafifce halletti :) neyseki cok bir hasari yok 200 tl gibi bir rakama halledecegiz. Aracla ilgilenecek olan arkadaslara duyurulur.

cok gecmıs olsun :)

Geri
Üst Alt