Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satilik 17" fr jant ve 225 / 45 / r17 pirelli p zero rosso lastik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fiyat çok gibi de... Sadece lastikler ne kadar olur?

valla kardeşim jant lastik ama lastiğin markası ne bundaki lastiklerin tanesinin fiyatı 370 TL buyur hesap ortada zaten satılma nedenini yukarıda yazdım acelesi yok yani :)

Bence fiyat çok yazılmış geçen sahibindende 1500 tl ye jant ve lastik beraber satılıyordu ama jant sizin jantınız tabiki umarım en kısa sürede satılır ..
valla kardeşim jant lastik ama lastiğin markası ne bundaki lastiklerin tanesinin fiyatı 370 TL buyur hesap ortada zaten satılma nedenini yukarıda yazdım acelesi yok yani :)

hayırlı satışlar diyim ama sahibindende 1100 liraya var sıfır araçtan çıkma sadece jant
valla abi bundaki lastiklerin tanesinin fiyatı 370 TL buyur hesap ortada zaten satılma nedenini yukarıda yazdım acelesi yok lastikleri bedava verecek halimiz yok değil mi :)

• Beğen
Reaksiyonlar: umit
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt