satılık vossen cv3 | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

satılık vossen cv3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kng60

Kayıtlı Üye

scgnbsl

Kayıtlı Üye
hayırlı satışlar tolga güzel jant.jant konusunda hızına yetişilmiyor :)

kng60

Kayıtlı Üye
hayırlı satışlar tolga güzel jant.jant konusunda hızına yetişilmiyor :)
bu jant konusu eski arabadan içimde kalmıştı şimdi piyasada ne var ne yok hepsini taktım denedim. asıl bunlar satılırsa çok bomba bi jant var aklımda :D

scgnbsl

Kayıtlı Üye
bu jant konusu eski arabadan içimde kalmıştı şimdi piyasada ne var ne yok hepsini taktım denedim. asıl bunlar satılırsa çok bomba bi jant var aklımda :D
zaten denemediğin jant kalmadı sıradaki de bomba olur artık :) yeni jant almasaydım düşünürdüm bunları.jant arayan kaçırmasın..

kng60

Kayıtlı Üye
zaten denemediğin jant kalmadı sıradaki de bomba olur artık :) yeni jant almasaydım düşünürdüm bunları.jant arayan kaçırmasın..
şimdiye kadarkiler denemeydi. artık kafama göre jant alıcam. senın jantlarda gayet güzel durmuş bunları bende taktım ama yakışmadı. arka stoplarını şeffaf hella yap derim sana.

scgnbsl

Kayıtlı Üye
şimdiye kadarkiler denemeydi. artık kafama göre jant alıcam. senın jantlarda gayet güzel durmuş bunları bende taktım ama yakışmadı. arka stoplarını şeffaf hella yap derim sana.
kırmızıda nasıl durur bilmem de benim hoşuma gitti aldım :) birde klasik jantlardan farklı olsun dedim..ledler hoşuma gidiyor biraz böyle takılayım bi değişiklik yaparım..yeni jantlarını da merakla bekliyoruz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...