Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

satılık vossen cv3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
benim de baktıklarım var zaman bulursam canlı olarak görüp karar vereceğim bende

bunun yerine cv5 almayacaksan satma Tolga bu jantları.. başka alınacak jant yok bak piyasada :)

son fiyat pm alabilirmiyim ?
kusura bakmayın mesajınızı yeni gördüm pm atıyorum.
bunun yerine cv5 almayacaksan satma Tolga bu jantları.. başka alınacak jant yok bak piyasada :)
cv5 almıycam abi. çok kötü yapmışlar jantı orjinali ile ilgisi yok. saçma sapan bi jant olmuş. kaliteli replica sı olmadığı için kalıcak o jant :D
Katılıyorum bende cv5 e bakıyorum eğer bulamazsam cv3 alacağım diğer modelleri fazla beğenmedim.
cv5 malesef kadir abiye dediğim durumda. almak mantıksız olur o jantı. zaten piyasadada pek tutulmadı çünki kaliteli replica değil jantlar.

kusura bakmayın mesajınızı yeni gördüm pm atıyorum.

cv5 almıycam abi. çok kötü yapmışlar jantı orjinali ile ilgisi yok. saçma sapan bi jant olmuş. kaliteli replica sı olmadığı için kalıcak o jant :D

cv5 malesef kadir abiye dediğim durumda. almak mantıksız olur o jantı. zaten piyasadada pek tutulmadı çünki kaliteli replica değil jantlar.

Tolga jantlarimi birine wericem werirsem hemen aliorum senin jantlari ok. Biriyle anlasirsan filan once bana haber werirsen sewinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt