Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Şampiyon Fenerbahçe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dün akşam coşkuyla başladık eğlenmeye sonu kötü bitti o hengamede elemanın biri sağ arka kapı ile çamurluğa sürtüp geçmiş sevinsemmi üzülsemmi bilemedim gece

cezmı babayı gormedım hala yazmamıs !!!! bıkac gun olsun sampıyonluktan emın olsun dıye beklıyor !!! nede olsa gecen sene aklında cıkmıyor kımsenın :)BIR galatasaraylı olarak soyluyorum yınede kupanız hayırlı olsun (sıvas 3 cu gol u atınca ne hıssettınız ??:))
??

cezmı babayı gormedım hala yazmamıs !!!! bıkac gun olsun sampıyonluktan emın olsun dıye beklıyor !!! nede olsa gecen sene aklında cıkmıyor kımsenın :)BIR galatasaraylı olarak soyluyorum yınede kupanız hayırlı olsun (sıvas 3 cu gol u atınca ne hıssettınız ??:))
??
Siz Biz Şampiyon Olunca Ne Hisettiyseniz Onu :D

bu ligde fenerbahçe şampiyon olunca nedense ligin kalitesi düşüyo bi anda.fener yarışın içinde değilse o lig kaliteli ama liderse kalite yok.herkes bunu kabul edicek.bu ligde bi fenerbahçe geçeği var.her branşıyla,ekonomisiyle,yönetimiyle,taraftarıyla çok ayrı bi klüp...

Ewt bilal abi. Bi gerçek war ligde ne kadar şerefsizlik warsa sizin takımda. Şampiyonluğun için tutmadım Doğduğumda nufusümda yazıldı hangi takımlı olacağım..

admlar oyle yada boyle sampıyon oldu madem sıke yaptılar madem para verdıler sızde gıdıp rakıuplere para verın sampıyon olun....

helal olsun oyle yada boyle sampıyon oldular tebrık etmek yerıne tas atmak daha kolay gelıyor...

ama fener dun sampıyonlugu kacırmayada cok yakındı ne zaman fark 2 ye cıktı ozaman rahatladılar.....

bır bjk lı olarak fenerı kutluyorum

Ewt bilal abi. Bi gerçek war ligde ne kadar şerefsizlik warsa sizin takımda. Şampiyonluğun için tutmadım Doğduğumda nufusümda yazıldı hangi takımlı olacağım..

Numan gene engin yorumlarınla konuya renk katmışsın şeref senin karar vereceğin bi kalıpsa o kalıbın içinde olmamak Fenerbahçe için büyük bi mutluluk olsa gerek burda böyle laflar etmenin bi manası yok aslında.....

Numan gene engin yorumlarınla konuya renk katmışsın şeref senin karar vereceğin bi kalıpsa o kalıbın içinde olmamak Fenerbahçe için büyük bi mutluluk olsa gerek burda böyle laflar etmenin bi manası yok aslında.....
Hakem odası basmak normal birşeyse sıkıntı yok dediğin gibi olsun..

tabiki bir FB cekememezligi devam ediyor..
ama FB her türlü cevabi veriyor :)
gülüp geçmek lazım ..

●▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬●
.♥♥(¯*•๑۩۞۩: ♥ ş a m p i y o n ♥:۩۞۩๑•*¯)♥♥
.♥♥(¯*•๑۩۞۩: F e n e r b a h ç e :۩۞۩๑•*¯)♥♥

kıskananlar çatlasınnn :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt