Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Şampiyon 12 Saat Sonra Belli Oluyor...

Cevap veriyorum..:)

Yiğidom,schumi biliyosun F1 de yarışmayacaktı...Sonradan ne değişti de F1 e döndü merak ediyorum...Döndüğünde zaten,daha yarışlara çıkmadan önce bile,ben dahil herkes schumi nin başarısız olucağını biliyordu,burada hem fikiriz dimi..?Diğer bi yandan da F1 de onu zorlayacak rakip pek yok gibi...Yani bu soruna bi çok cevap verilebilir...Ama şunu söyliyim,schumi istese yine o farkı yakalar,buna emin ol..Hakkinnen ci seni...:D

dadmin edici bi cevap olmadı ama.. :D :D
cevaptan yola çıkarsak Schumi bu yıl -4sn. bonusu kullanmadı yani.. :)

Ben daima izliyorum ve yıllardır schuminin sürüş stlini bildiğim için bu farkın kapattığını aynı zamanda çok zorlandığını ve çok zorladığnı görebiliyorum.Dünkü spinin neden sıra kaybetmemek için aynı zamanda sıra kazanmank içindi.Çünkü baricello yavaştı onu 2 virajda zorladı kazadan önceki virajda geçmek için çabaladı ama çizgiyi kaybetti sonrasında rosberg haklı olarak geçmek istedi bu sırada pist yeni ve yarış çizğisinin dışındaki asfaltta çok fazla kauçuk yok oluşmamış spin atması pek anormal değil.Ama ben bu durumu hepsi için söyleyebilirim hemen her pilot araçlarının arka tarafını kaybetmemek için yarış çizgisinden çıkmamaya çalıştı ve çok fazla kontra gördük.Ben bu adamın önümüzdeki sene şamp olmasa bile eminim F1 izleyenlere zevkli yarışlar izletecek.Ha bu arada bu sene ben Hamilton'ın şamp olmasını istiyordum bana göre takımı onu yalnız bıraktı.
Neyse forumda F1 üzerine sohbet ediyor olmakta beni memnun etti ben artık fazla meşgul etmeyeyim bu konuyu.Herkese tşkler.

xx

Ben daima izliyorum ve yıllardır schuminin sürüş stlini bildiğim için bu farkın kapattığını aynı zamanda çok zorlandığını ve çok zorladığnı görebiliyorum.Dünkü spinin neden sıra kaybetmemek için aynı zamanda sıra kazanmank içindi.Çünkü baricello yavaştı onu 2 virajda zorladı kazadan önceki virajda geçmek için çabaladı ama çizgiyi kaybetti sonrasında rosberg haklı olarak geçmek istedi bu sırada pist yeni ve yarış çizğisinin dışındaki asfaltta çok fazla kauçuk yok oluşmamış spin atması pek anormal değil.Ama ben bu durumu hepsi için söyleyebilirim hemen her pilot araçlarının arka tarafını kaybetmemek için yarış çizgisinden çıkmamaya çalıştı ve çok fazla kontra gördük.Ben bu adamın önümüzdeki sene şamp olmasa bile eminim F1 izleyenlere zevkli yarışlar izletecek.Ha bu arada bu sene ben Hamilton'ın şamp olmasını istiyordum bana göre takımı onu yalnız bıraktı.
Neyse forumda F1 üzerine sohbet ediyor olmakta beni memnun etti ben artık fazla meşgul etmeyeyim bu konuyu.Herkese tşkler.

xx

tecrübe de zaten kirli ya da toza göre davranmak ve buna uygun hareket etmek değil midir.. :)

Bi ara yüz yüze gelip görüşürsek eğer hatırlat bana Yiğidom,detaylı ve tatmin edici anlatırım sana...:)

Cuma günü Marmaris Büfe.. :)

Senin sevmeme sebebin farklıymış Varol abi...:)

evt almanlar öğleden sonra çökerdiler kafeye bira ve f1 yaparlardı biz adam bulamazdık oyun oynatmaya..
ben gıcıklık yapardım onlara..deposu kaça doluyor..km de ne yakıyor..benzinin parasını pilotlar mı veriyor..
pistin uzunluğu ne tekerin çapı ne..bir turda bir teker kendi etradında kaç kere dönüyo şeklinde sorular sorardım kovarlardı beni ordan..
sonra geri gelir derdim şumi vatan haini gidiyo italyan kullanıyo niye mercedes e binmiyo bak kardeşine oadam vatan sever..sonra bir daha sokmazlardı beni kafeyepuhahapuhahapuhaha

benim sebebim ne Sezgin abi.. :D :D
ben Schumi'yi sevmiyo değilim sadece abartıldığı kadar iyi olmadığını düşünüyorum..

bu kadar kotu oldugunu dusunuyorsan ondan ıyısındır o zaman sızı pıstlerde gormek ısterız kac tur spın atmadan gıdebıleceksın

Not:schumıyı bende sevmem ama yıgıdı oldurup hakkını verırım

bu kadar kotu oldugunu dusunuyorsan ondan ıyısındır o zaman sızı pıstlerde gormek ısterız kac tur spın atmadan gıdebıleceksın

Helal olsun Mehmet abi..:) Ya sen Yiğit'e bakma,Hakkinen'ci birinin schumi'yi sevmesi beklenemez zaten...:D

abartıldığı kadar iyi olmadığını söylemem ondan daha iyi olduğumu düşündüğüm anlamına mı geliyo yani. ??
Signal'in iyi bi diş macunu olmadığını da düşünüyorum..bu mantıkla ben daha iyi bi diş macunuyum o zaman.. :eek:key: :eek:key:

Geri
Üst Alt