Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sakınan Göze Çöp battı :( (talihsiz bir kaza)

araç garantili ise yetkili servisden başka biryere gitmeyin yoksa bunu kücük görürsünüz sanayiye sokarsınız aracı boyatırsınız ve aracın garantisi bozulur haberiniz olsun gecmiş olsun

Çok geçmiş olsun, aracımı bende sıfır aldım daha 10 günlüktü beşiktaş tarafında soldan sakin sakin ilerlerken, sağdan bana makas atmaya çalıştı elemanın biri tabi ben anladım sonu iyi olmayacağını arabayı kaçırdım ama yünede sürtmekten kurtaramadım, neyse araçtan indik bir baktım elemanın daha 5 günlük ehliyeti ne yapacaksın böyle birine, bende sonra aracı servise getirdim ne yapacaz ne edecez diye, servis değişmesi gerekiyor dedi, sürttüğü yer çok küçük bir yer, ben değiştirmem dedim, çıkardım arabayı başka özel bir servise getirdim 10 numarada yaptırdım ama değiştirmedim, sana da tavsiyem parçayı kurtarmaya bak, tekrar geçmiş olsun...

aracınızın garantisi bozuldumu acaba? benimde kücük bir boya işim olmustu aracımı sıfır almıstım garantisi vardı servis dısında işlem yaptırırsanız aracınızın garantisi bozulur servis bilmedigi yerde yapılan işcilige garanti veremez diyip aracın garantisi bozulur demişti bana

Hepiniz sağolun, içim biraz rahatladı açıkcası.
Yetkili servis dışında şu an için yaptırmak istemiyorum, ustaya özellikle bunu düzeltemez misiniz diye sordum, konnektörler hasar almış o yüzden olmaz dedi.
Tam sinek küçük ama mide bulandırır durumu var. Allah başka bela kaza keder vermesin diyerek kendimi teselli ediyorum açıkcası.

çok geçmişolsun herkezin geliyor bu tarz vakalar başına ama işte araba yeniyken oldunmu insanın içine sıkıntı sokuyor malesef.. mobese kameralarından kayıtta çarpan aracın plakası çıkmazmı araştırılsa.?

Çok geçmiş olsun , neler hissettiğinizi anlayabiliyorum , benim de eski aracıma otoparkda aramızda 8 metre mesafe ve bizden başka hiçbir araç olmadığı halde park sensörlü bir araç gelip çarpmıştı:mad:

Çok geçmiş olsun. Parça değişimine gidilecekse bile aracınızı servise bırakmadan önce farklı açılardan 4-5 tane fotoğraf çekin öyle değiştirin parçayı, böylece satmaya kalktığınızda işlemi belgelemiş olduğunuz için aracınızın fiyatını düşürmeye çalışamazlar..

aracınızın garantisi bozuldumu acaba? benimde kücük bir boya işim olmustu aracımı sıfır almıstım garantisi vardı servis dısında işlem yaptırırsanız aracınızın garantisi bozulur servis bilmedigi yerde yapılan işcilige garanti veremez diyip aracın garantisi bozulur demişti bana

Aracım garantiden çıkmadı,

geçmiş olsun çok can sıkıcı bir durum. ama ben olsam değiştirme taraftarı olmazdım servis illaki değiştirecekse dışarıda sadece hasar alan bölge lokal boyatılabilir düzeltilerek. her renkte lokal yapılamasada beyazda sıkıntı olmaz.

Geri
Üst Alt