Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Şaka Gibi Göçük Düzeltme - Video -

karbondioksit ama o tüpten çıkışı yaklaşık -270 derecelerde biz o ısıdaki karbondioksiti yada o tüpü yada o ısıdaki herhangi birşeyi buşabilirsek yaparız

Ben de denemeyi düşünüyorum. Ama soğutacak tüpü bulmak gerek... Boyaya zarar vermeyecek başka bir gaz düşünülebilir mi tüp halinde???

vallaha nereden bulcaz gazı felan..bende de var 3 tane göçük.aldığımda vardı autokinge götürdüm,fiyat aldım..çekiçliyecez dediler..yaptıracaktım ama internette kendileriyle ilgili birçok olumsuz yorum görünce vazcaydım..amerikada felan olsak gider hırdavatcıdan alırız heralde :D usta oradan bi kutu karbondioksit..

güzel bişe leonda bi kaç göçük var küçücük autoking banada çekiçlenip boyanacak dediler sonra araştırdım biraz bi ustaya götürdüm burda vakum muhabbetiyle düzeltti hiç bi zedelenme deforma bile yok

Aslında en güzel uygulama vakum. Tabiki boyutuna bağlı olarak.

önceden nböyle bir video izlemiştim gerçekten harika bi olay böyle kolay ekipmanlar evde bile bulundurulur ancak boya catlaklarıda kacınılmaz herhalde metal yerine gelsede boya esneklıkten catlar muhakkak...

herkes sıkılan sprey e odaklanmış sprey kolay bu ani yapıştırıcılar vardır japon yapıştırıcıyı sıkarsın üzerinden yanında verilen spreyi sıkarsın anında soğutur. yada maksat ani sogutmak ise çakmaklarını doldurtanlar bilir çakmaz gazını dıldururken ucu donar buda işe yarar düşüncesindeyim. ama boya atarmı onuda ayrı düşünüyorum.

bostancıda bir arkadaş bu şekilde göçükleri düzeltebiliyor . çok ilginç ve bir okadarda sağlıklı gibiduruyor

Geri
Üst Alt