Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sağ Ön Cam

MGM Barut

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,benim bir sorunum var ve bu 3 gün önce başladı,şöyle ki sağ ön cam kendi kendine açılmaktadır,sabah arabanın yanına gelince camın açık kaldığını görüyorum,acaba ben mi açık bıraktım diye takibe aldım fakat kendisinin durduk yere açıldığını farkettim,tam açılmamaktadır yarım açık kalıyor.servisle görüştüm arabanın kalması gerektiğini söylediler,sizin bir görüşünüzü alayım dedim bana bir yol ve çözüm gösterin.teşekkürler.
araç 2015 125 lik fr 8bin km de ve garantisi devam etmektedir.

Arkadaşlar merhaba,benim bir sorunum var ve bu 3 gün önce başladı,şöyle ki sağ ön cam kendi kendine açılmaktadır,sabah arabanın yanına gelince camın açık kaldığını görüyorum,acaba ben mi açık bıraktım diye takibe aldım fakat kendisinin durduk yere açıldığını farkettim,tam açılmamaktadır yarım açık kalıyor.servisle görüştüm arabanın kalması gerektiğini söylediler,sizin bir görüşünüzü alayım dedim bana bir yol ve çözüm gösterin.teşekkürler.
araç 2015 125 lik fr 8bin km de ve garantisi devam etmektedir.
Araç temizliğe girdiyse switch bozulmuş olabilir. İçine su kaçmıştır.
Yoksa hakikaten acayip bir durum.

hayır hocam herhangibir işlem temizlik vs. yapmadım,durduk yerde oldu.

Öyleyse Adaptasyon sorunu olabilir. Cam otomatiklerini tekrardan tanıtmak gibi bir şey var ama tam Nasıl yapılıyor bilmiyorum. Bunu yaptıktan sonra sorun devam ederse, servis makineye bağlayıp sistem hatasını düzeltir.

Geçmiş olsun..Camlar kumanda ile acilip kapanıyor mu? Herhangi bir sıkıntı var mi??

anladım,çok teşekkürler.Aracımın garantisi devam ediyor.servis yolu gözüküyor.

Geri
Üst Alt