Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sıfır araca boya koruma uygulanırmı..

abiler arkdaşlar hepinize teşekkür ederim artık kesin yaptırcam biraz fiyat araştırması yapıyım bakalm daha öğrencilik bitmeden avantajlarını kullanmya çalışcam teşekkürler scw ailesi.

Sıfır araca boya koruma olur.Nano olursa daha guzel olur.Sıfır araca nano yaptırmanın nedemek oldugunu anlaman ıcın ıkı yıl gecırmen yeterlı.....Daha sonra nanodan vazgecemezsın....

asıl sıfır arabaya boya koruma yaptırılır kardeşim
boya zedelendikten sonra boya koruma yaptırmanın ne alemi var? ben her sıfır araç aldığımda ilk ziebart diamond gloss boya koruma yaptırıyorum sonra rutin aralıklarlada devam ediyorum piyasada birçok firma var ben zieabarttan çok memnunum ayrıca uzun yol yapıyorsan yine aynı markanın kaput filmini tek geçerim başka markalardada var kaput filmi ama arada bariz kalite farkı var
bende aracımı sıfır aldım sanlıurfada ogretmenım ve okulumda 5500 ogrencı var otopark yok ogrencılerın cızmesınden korkuyorum boya koruma yaptırmayı dusunuyorum sızce bu faydalı olurmu .* bide boya koruma fılmı dıye bıseyden bahsettıler komple arabayı fılmle kaplıolarmıs. bunlarla ılgılı bı fıkrınız var mı acaba. sizce hangisini yaptırsam daha faydalı olur .. tesekkur ederım sımdıden.

Boya koruma araca herzaman gerekli olan birşydir ben şahsen yaptırmanızı öneririm ama çizilme olayında ne yazıkki herhangi bir koruması yoktur. Gelelim şeffaf kaplamaya. Siz aracınız çizilmesin diye aracın heryerini kaplatmanız gerekli ama onlarda çiziliyor. Genelde bu tarz kaplamalar ön kaput için yapılır. Yoldan gelen taşlar için koruma maksatlı. Sizin öğrenciler bu sefer çizme olayına girerlerse filmide çizerler bu seferde daha kotü bir durum olacak. Oralardan zamanla kabarma yapacaktır. Siz söktürüp yinelemek zorundasınız. Tekrar masraf olur. Bence siz en iyisi okula arabayla gitmeyin :)

boya koruma çizilmeye karşı etkili değildir is duman asit ve kuş pisliklerine karşı etkilidir

Yekta abinin dediği gibi sıfır araca yaptırmak gerekir. Bende yaptırmıştım memnun kalmıştım.

Geri
Üst Alt