Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sıfır araca boya koruma uygulanırmı..

teşekkürler yekta abi ama benim anlayamadığım konu şu boya koruma yaptırdığım vakit fırca cizikleri geçermi araçtan :)

geçer birde sonax nano korumayı incele hatta bildiğim kadarıyla ziebartta kampanya var şu ara

yekta abi tamam hani uygulamasını yptıryımda bu fırca cizikleri gidermiki ?. :)

abi mesaji silemedim yanlış oldu ikinci kez pardon abi tamam yekta abi geçerse 10 ocakta 1 aylık tatilim var o ara yaptırıyım o zaman teşekkür ederim scw ailesi.

asıl sıfır arabaya yaptırılır zaten. :) ortaköy sonaxda yaptırabilirsiniz.

arabayı aldığımda yaptığım ilk iş Sonax'a götürüp iç dış koruma yaptırmak olmuştu, kesinlikle yapılması gereken bir uygulama.. Nano koruma yaptırırsanız 1 yıl da garanti veriyorlar bilginize..

abi pasta vurucazda peki aracın verniğine zarar vermesin bu pasta bide hadi vurcaz diyelim hangi marka kullanmam gerek. çöllü abi :)

Pasta öyle kolay kolay zarar vermez ha inceltir belki ama onuda boya ölçüm cihazlarıyla bile tespit edemezsin o yüzden korkma yalnız çok abanarak yapmamak lazım matlaşır boya benim tavsiyem G3 Pasta dır Tek geçerim:eek:key:

sen ve senden sonraki kullanıcılarında artaçlarını aldığındaki ilk yapılması gereken bir iş bence kaput korumayıda unutma bu arada,,,

Esas sıfır araca makbuldür o işlem. Meguiar's markasını tavsiye ederim.

Arabayı aldıktan sonra şöyle bir işçilik araştırması yaptım. Göztepe Sonax Butik'e verdim. Çok da güzel iş çıkarttılar sağolsunlar. Biraz torpilli bir fiyata oldu sanırım emin değilim ama 1,5 senelik olandan yaptırdım kafam rahat etti.

Geri
Üst Alt