Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Rutin Buluşma..

asyaya ömrümde zaten sadece scw buluşmaları icin gittim gidiyorum birde eryadan arabamı almaya gitmiştim yoksa anadolu yakasında hic işim olmadı olmuyorda :D buluşma mekanı avrupa olsa tabiki kendi acımdan daha iyi olur ama asyada olsa birinin bana yolu tarif etmesi gerek hic bilmiyorum o tarafları :D

Mestcum senin için ana arterlerden birini tarif eder ve bekleriz yol kenarında hiç sorun değil, illede 4 teker gelmek zorunda da değilsin biz arabaları buluşturmuyoruz amaç birlikte sohbet etmek. Sen toplu taşımayla gel oda çözüm olur mesela Bostancı dendi bin deniz otobüsüne iskeleden alalım seni gibi.

toplu taşıma aracı fikri iyiymiş. yıllardır otobüs minibüs binmeye binmeye o secenegi unutmuşum valla :) cumartesinden belli olursa bana hangi güzergahtan gelicegimi söylersin faruk abi

tabiki Mesut, inşallah bi sorun çıkmaz da görüşürüz. Bugün sana yarın bize :)

toplu taşıma aracı fikri iyiymiş. yıllardır otobüs minibüs binmeye binmeye o secenegi unutmuşum valla :) cumartesinden belli olursa bana hangi güzergahtan gelicegimi söylersin faruk abi

Binersin şehirlerarası otobüse artık ardahana kadar ülkeyi terketme yeter:D

Ama sen 1gün önceden çık derim mesut...:D

bu haftaki mekanı belirleyelim isterseniz.. :)
velakin bu haftasonu belki geç de olsa katılabilirim ama olsun..

Geri
Üst Alt