Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ruhsatta benzin yerine diesel yazıyor?

Benimkinde de altea 1.6 yazıyordu. Aldığım yere ertesi gün götürdüm ve trafikten kendileri halletti. Sen uğraşma ver düzeltsinler. Sen fotokopisiyle aracını kullan trafik sorarsa yazım hatasından dolayı değişime gitti ruhsat dersin.

konu açılmış bende soruyım bari konuyu dağıtmadan. bende dün arabamı sattığımda alan kişinin yeni ruhsatında heçbek yerıne sedan yazıyordu ama araba heçbek birşey olurmu ?

konu açılmış bende soruyım bari konuyu dağıtmadan. bende dün arabamı sattığımda alan kişinin yeni ruhsatında heçbek yerıne sedan yazıyordu ama araba heçbek birşey olurmu ?

Ruhsatla ilgili her şey sıkıntı olabilir. Düzelttirmekte fayda var.

Satarken sıkıntı oluyo aynısı benim başıma geldi sadece harf hatası yüzünden arabanın satışını birgün geç yaptım ruhsat değiştikten sonra...

herhangi bir trafik şubesine gidip, ( eğer bağlı bulunduğun trafik şub. yakınsa ona git ) sistemden düzeltsinler. Bunun için ekstra birşey almıyorlar, eğer bu değişikliği yapmadan muayeneye vs giderseniz geçemezsiniz. Bu değişikliği yaptıktan sonra birde çıktısını isteyin sistemden düzeltildiğine dair.. Ondan sonra yolunuza devam edebilirsiniz :)

motor sase nosu ısım dısında yanlıs varsa pek sorun olmaz !! bendede benzınlı yazıyor sonucta subenın kaydında dızel oldugu bellı noter satıs yaparken ona da pek bakmaz arac tıpıne gelınce ihsan soft un ek 1 programı bazen arabanın marka sınız yazınca tıpını kendısı koyuyor trafık subesındekı polıs te pek dıkkat etmıyor hb sedan oluyor tsı 1,6 oluyor o yuzden

ruhsatı kim çıkarttıysa ver eline kendisi halletsin sen uğraşma derim.. bi de hemen hallet bence, sorun çıkabilir trafikte falan..

Aynı durum 1 ay önce aldığım Leon'da oldu hocam... Aldığım yere götürdüm fotokopisini verdiler 1 gün sonrada Değiştirdiler...

Geri
Üst Alt