Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ruhsatta benzin yerine diesel yazıyor?

Nasıl yani onların hatası yüzünden bi daha paramı vereceksiniz ? muameleciye falan

bizim aracın ruhsatından aracın şasi no 1 hane yanlıştı muayenede kabul etmediler ve memurun 1 hafta önce yaptığı hata yüzünden 120 tl gibi bi para harcayıp bi tonda uğraşıp düzelttirmiştik :(

arac 4950 km de aldım o yüzden soramıyorum. fakat yaptıkları yanlış için para almazlar diye düşünüyorum.

Zamanında trafik tescil de polis'in aracımın ruhsatında şasi numarasının bir harfini yanlış yazdığından dolayı muayeneden döndüm..Düzeltmek için de para istediler...Polis kendi yaptığı hatayı bile düzeltmek için para istiyolar..:kizgin:

benimde eski araba abs siz olmasına rağmen abs li yazılmıştı.hiç sesimi çıkarmadım.satarken noterde alıcı o hocam araçta abs var mı ya deyince söyledim.hiçbirşey olmadı.sonuçta sizinki motorla alakalı bir durum.benim ki donanımsal fazlalıktı.yinede motor şasi no tuttuktan sonra gerisi hikaye.hiçbir problem olmaz takmayın kafanıza.

sırketımıze aldıgımız aracta sası no yanlıs yazılmıstı muayenede sorun cıktı arabayı aldıgımız fırmaya gıttık ruhasatı bıraktım 2 gun sonra duzelmıs sekılde verdıler bı kurusta para vermedık

kw-benzin-diesel-koltuk sayısı tüm hataları, iş taze iken düzelttirin, 2.el de almış olsanız, ilk satılan bayiyi bulun, düzelttirmek ile mükeleefler.

Geri
Üst Alt