Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Replica jant düşünüyorum

17" durban kullanıyorum 1 senedir internete bakarsan çok kötülüyorlar ama olumsuz yanını görmedim şuana dek :)

Karar sizin. Ancak kişisel tercihim ucuz replika yerine aracın üzerindeki orjinal jantları kullanırım yada çıkma temiz orjinal jant alırdım.

Şu açıdanda bakmak lazım; dikkatli kullanırım dersiniz, replikada sıkıntı olmaz dersiniz ama yolda olmaması gereken yabancı bir maddenin üstünden aniden yüksek sayılabilecek bir hızda geçmek zorunda kalırsanız orjinal jant hayatınızı kurtarabilir.

Merhaba arkadaşlar replica jant almayı düşünüyorum çok söylenti var kullanan arkadaşlar varsa bilgilendirebilir mi nasıl diye ?

Kardeş sonuç olarak arabada can taşıyorsun replikasını kesinlikle takma derim videoda görüldüğü üzere kenarından ufak parça kırılıyor fakat jantın göbeğinden kırıldığını düşün Allah korusun astarı yüzünden pahalıya çıkar birazcık daha fazla para ver orijinal tak hem daha güvenli

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Ben aldım 1 senedir her türlü çukura düştüm tık yok sonuçta orjinal olmasa bile tse belgeli boş degil yani

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben aldım 1 senedir her türlü çukura düştüm tık yok sonuçta orjinal olmasa bile tse belgeli boş degil yani

Jantın sahtesini yapan belgenin de sahtesini yapmış olması ihtimaldir.

TSE onayıda kolay kolay vermez bizim firmaya geliyordu denetçiler valla adamı terletiyorlar cok fena

Valla ben keskin janttan aldım Atatürk oto sanayi onlar yapmaz sahte diye umuyorum

Geri
Üst Alt