Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

PS3 Sohbetleri...

arkadaşlar ömer arkadaşımız 2.el temiz nerden bulabilirim diye sormuş özelden yazıcaktım ama burdaki arkadaşlarda incelesin diye devamlı oyun takası veya oyun satın aldığım kişileri bulduğum yerin adresi:
http://forum.donanimhaber.com/forumid_275/tt.htm

Shopto hakkında detaylı bilgi için bir arkadaşımız zamanında detaylı bir rehber hazırlamıştı adım adım resimlerle herşeyi anlatıyor aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz:
http://forum.donanimhaber.com/m_28326594/tm.htm

-Son olarak sitedeki benim nickim harmonyoa'dır.
-Sitede bir satıcıdan oyun alırken zaten sitenin referans sistemi mevcut eğer referansları sağlamsa ve ikinci el post sayısı fazlaysa hiç çekinmeden alabilirsiniz.
-Sitede genelde önce havale sonra kargo şeklinde satıcılar oyun satar buna bende dahil ama mutlaka satıcının tüm adres telefon bilgilerini alın yine her ihtimale karşı
-Türkiye civarında 2.el en ucuz oyunları burdaki satıcılardan bulabilirsiniz.

---------- Post added at 17:18 ---------- Previous post was at 17:15 ----------

Şunuda yazmayı unutmuşum ben bayadır shopto dan alışveriş yapmıyordum son bu yanardağ patlamasından sitede etkilenmiş 14 ile 16 arası verilen oyun siparişleri hala eline ulaşmayan arkadaşlar mevcutmuş ancak şuanda yanardağ etkileri kaybolduğu için sistem normale dönmüş sadece 14 ile 16 sı arası siparişlerde aksama olmuş zaten başlığın son sayfalarını okursanız orda bilgi vermiş arkadaşlar...

Bende istanbuldaki nerdeyse tüm takascıların msn adresi var takaslamadan once hepsine yazıorum fiyat alıorum işime gelen yerden takasımı yapıyorum. Zaten onlar yeni gelen oyunları kampanyaları direk iletilerine yazıyolar. İsteyen olursa msn adreslerini paylaşabilirim...

bi de Game Over diye bi dükkan var biri Kozzy AVM'de diğeri de Suadiye'deymiş galiba..

Over Game miydi yani.. :D :D
ne bilim cüzdanda kartı var ama cüzdan yanımda değil.. :D :D

aynı mağaza değildir belki :) ama eminim over game olduğuna.

arkadaşlar ömer arkadaşımız 2.el temiz nerden bulabilirim diye sormuş özelden yazıcaktım ama burdaki arkadaşlarda incelesin diye devamlı oyun takası veya oyun satın aldığım kişileri bulduğum yerin adresi:
http://forum.donanimhaber.com/forumid_275/tt.htm

Shopto hakkında detaylı bilgi için bir arkadaşımız zamanında detaylı bir rehber hazırlamıştı adım adım resimlerle herşeyi anlatıyor aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz:
http://forum.donanimhaber.com/m_28326594/tm.htm

-Son olarak sitedeki benim nickim harmonyoa'dır.
-Sitede bir satıcıdan oyun alırken zaten sitenin referans sistemi mevcut eğer referansları sağlamsa ve ikinci el post sayısı fazlaysa hiç çekinmeden alabilirsiniz.
-Sitede genelde önce havale sonra kargo şeklinde satıcılar oyun satar buna bende dahil ama mutlaka satıcının tüm adres telefon bilgilerini alın yine her ihtimale karşı
-Türkiye civarında 2.el en ucuz oyunları burdaki satıcılardan bulabilirsiniz.

---------- Post added at 17:18 ---------- Previous post was at 17:15 ----------

Şunuda yazmayı unutmuşum ben bayadır shopto dan alışveriş yapmıyordum son bu yanardağ patlamasından sitede etkilenmiş 14 ile 16 arası verilen oyun siparişleri hala eline ulaşmayan arkadaşlar mevcutmuş ancak şuanda yanardağ etkileri kaybolduğu için sistem normale dönmüş sadece 14 ile 16 sı arası siparişlerde aksama olmuş zaten başlığın son sayfalarını okursanız orda bilgi vermiş arkadaşlar...

abi anladıgım kadarıyla oyun piyasasına hakimsin geçenlerde bu shopto yu inceledim vermişsin. güvenerek sipariş verebilirmiyiz?

---------- Post added at 23:04 ---------- Previous post was at 21:53 ----------

safa ben aldım gta liberty i etkili bi oyun özellikle tony gay modu çok eğlenceli öneririm.

hocam shoptodan güvenerek alışveriş yapabilirsin ben 8000 liralık kartımla hiç çekinmeden bugüne kadar 10 defa felan kullandım zaten oyun alırken 3d secure sayfasına yönlendiriyor sizi... şuanlık bi sorun yok sadece geçen gün yaşanan bi olay vardı oda zaten shopto yüzünden değildi royal mailden kaynaklanan bir sorundu bu arada bu istanbuldaki takascılar o kadar ölücüdürki arkadaşlar mesela geçen gün elimde call of duty madernwarfare 2 var bi tanesine sordum takas yapmak istiyorum worldcup 2010 la takas ücreti ne kadar dedim 20 lira alırız dedi bana çok geldi şöyleki call of duty şuanda piyasada 2. eli 70-75 arası gidiyor world cup ın sıfırı zaten 75 lira hadi 10 lira dese anlıcamda 20 lira bana çok geldi benden aldığı oyunuda en azında 80-85 e satıcak sıfırdan hiçbir farkı yok sadece dışındaki poşeti eksik onlarda zaten sıfır oyunları genelde jelatinsiz satıyorlar neyse benim tavsiyem dediğim siteden kendiniz takas yöntemine gitmeniz daha mantıklı....

onur bır kerede kac tane oyun getırmek mantıklı 100€ mu paund'a kadar mı getırmek mantıklı

Geri
Üst Alt