Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Polo GTİ - İbiza Cupra İnceleme yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Polo nun süspansiyonu madem bu kadar konforlu acaba süspansiyonundan çok şikayet ettiğiniz Cupra nın yol tutuşuna sahipmidir merak ettim.?

Daha öncede dedim iç kalite olarak Polo ama sıradan bir görüntüsü var albeni olarak ise Cupra.

Abi kesinlikle aynı yol tutuş var. Benim arabamda Leon Cupralardan daha konforlu ama pist zamanları aşağı yukarı aynı hatta GTI'ın geçtiği birkaç pist mevcut arada 40hp fark olmasına rağmen :)

Bu Polo nun süspansiyonu madem bu kadar konforlu acaba süspansiyonundan çok şikayet ettiğiniz Cupra nın yol tutuşuna sahipmidir merak ettim.?

Daha öncede dedim iç kalite olarak Polo ama sıradan bir görüntüsü var albeni olarak ise Cupra.

Abi kesinlikle aynı yol tutuş var. Benim arabamda Leon Cupralardan daha konforlu ama pist zamanları aşağı yukarı aynı hatta GTI'ın geçtiği birkaç pist mevcut arada 40hp fark olmasına rağmen :)

cupra senın aractan daha konforlu:) roll yaptıgında rakıbıne senın 40 hp fazlan var gel vıraja gırelım mi dıcen geç bı pıst ayaklarını .... bu aksam arabana dıkkat et alp

cupra senın aractan daha konforlu:) roll yaptıgında rakıbıne senın 40 hp fazlan var gel vıraja gırelım mi dıcen geç bı pıst ayaklarını .... bu aksam arabana dıkkat et alp

Atatürk sanayinin içinde konfor anlaşılmaz Şemun :)

Roll çok ayrı birşey pistde gazlamak çok farklı bir olay..

Cupranın GTI dan tek ama tek üstünlüğü K04 Turbo ki yazılımlı bir leon cuprayıda 2-3 boy geçmişliğim var. GTI'a K04 uygulaması yapıldığında Cupralardan çok daha hızlı oluyor.

Bir dipnot: GTI'ın ağırlık dağılımıda Leon cupradan bariz biçimde daha iyi.. :)

Valla GTI cupradan da leondan da ve birçok arabadanda daha konforluydu bindiğimde şuan HR ile de nasıldır onu bilemem biraz sertleşmiştir buda normal ancak cupra mı gtı mı derseniz 40hp azda olsa gtı daha cazip geliyo çünkü iç kalite cezbediyo beni ve izolasyon...:) ama bu göreceli bi kavram böyle düşünmek lazım kimi onu sever kimi bunu zevkler ve renkler Cupraya tek hayranlığım 1.Şemun un arabasına bakınca hayran oluyorum çünkü hem kırmızı hem çok düzgün bakılıyo boyaya ayna gibi :) bide zafer abinin cupraya oda çok iyi hep ayna gibi :D MAŞALLAH diyelim ikisinede gerçekten....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt