Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

PlastiDip otomobil kaplama

abi işleme başlamadan önce azcık başka biyere sık daha sonra işlem yapacağın yerden başla, fazla yakından tutma, bi kat attıktan sonra kurusun daha sonra öteki kata geç. benim edindiğim bilgiler böyle yardımcı olur umarım

Bende 1 kutu siyah aldım, hafta sonu ilk denemelerimi yapacağım.

aracım metalik siyah,sizce bu ürünle jantlarımı hangi renge kapliyim ?

tsı jantını mat siyah spreyle kaplasam 16 lık olduğu göze batarmı yoksa mat siyah ve lastıgın renginden dolayı o kadarda algılanmazmı 18jant var şuan bende fakat çok ağır can sıkıyor sizce siyah sprey işimi cözermi 2 kutu

Yapan varsa tecrübe paylaşsın lütfen...

çalıştığım şirkette bi arkadaşım sprey boyayla yapmıştı pek sağlıklı olmadı belkide düzgün yapamadı veya malzeme pek kaliteli değildi ama genede işinin ehli birinin yapması bence daha uygun olur

arkadaşlar foruma yeni üye oldum plastip dip leri mayıs ayının basında bizden satın alabilirsiniz toptan alımlarda 40 tl veririz herhangi bi sorunuz olursa yardımcı olabilirim ben hafta sonu komple arabamı yapıcam jantları sarı, arabayı komple siyah resimleri paylaşabilirim :) yer izmirde bilginiz olsun...

P1020593.jpg

Ekli dosyalar

• P1020593.jpg
    P1020593.jpg
    93.1 KB · Görüntüleme: 25
Geri
Üst Alt