Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Plasti Dip:! :)

bugun ki yorumlardan sonra sanırım alıcam bende. varmı bı gelisme bu konuda ??? :rolleyes:

yaa o biraz zorlucak, ne bant ne kaplama tutuyo orayı :( son şansım artıkbbu denicem gorucem olursa krall olmazsada artık hayırlısı ne diyim.. kapı kolları ve havalandırmaları sokup bunla kaplarım daha guzel olur ama on konsoldaki cizgi kısmı zor nasıl olur bilemem. Yekta abi spreyle boyayalım dedi ama bilmiyorum onuda :D:D bugun Hasan abi,nin bocadan gordum bayıldım ic konsolun gri yerlerini sanırım parlak carbon kaplatıcam :D:D

unuttum konuyu görünce hatırladım..üretici ile görüştük..sprey kutu ile satış yapmıyormuş..ya büyük galonlarda ya da yine büyük deposu olan tabancasıyla satıyormuş ve fiyat baya yüksek..galon olarak alınırsa uygun olabilir ama onu bir boyacıda spreye döktürmek lazım

Abi yanlışın olmasın başka sitedeki herkes sprey olarak alıo ?

techten alanlar yurt dışı merkezli bir şirketten alıyorlar doğrudur..ben daha önceki sayfalarda yazmıştım..bu ürünün Türk bir üretici firma tarafından yapılanı da var...ondan dha ucuza alabiliriz belki diye görüştük

Benim bildiğim techten Tarkan abi (TaGo) getirtiodu hatta site filan açtı özel isteyene sprey isteyene büyük galonla satıodu..

Geri
Üst Alt