Plasti Dip Deneme Vol 1 | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Plasti Dip Deneme Vol 1

fatihyksel

Kayıtlı Üye
ALINTIDIR

Golf 4 , Bora falan mâlum sıkıntı plastik aksamların soyulması , aşınması

Genelde zımpara + boya ile ya da folyo kaplama gibi alternatif çözümlerle bu pis görüntüden kurtulunabiliyordu ama onların gerektirdiği zahmet , uğraş daha büyük Plasti Dip ile kaplama olarak karşılaştırırsak

Her neyse ; çıkması en kolay yer Climatronic'in altında VAG-Com bağlantı yerinin kapağı olduğu için onu aldım 2 sn'de hem kendim sonucu görmek , hem de Plastik Kaplama topiğindeki nerde bu uygulama foto-videoları baskılarına cevap amaçlı

Önce kapağın ilk hâline göz atalım..Gerçekten içler acısı

yukcell88

Kayıtlı Üye
Ben de tampon boyası almıştım, plasti-dip daha mantıklı geliyor ama elde o varken de boş yere 50 TL daha baymak istemiyor insan...

REİS38

Kayıtlı Üye
bende opelin panjuru için düşünüyorum panjurun çıkması için tampon sökülmesi gerek bende bunla araç üzerinde yapmayı düşünüyorum ama biraz halaların ısınması gerek sanki,,,

fatihyksel

Kayıtlı Üye
bende opelin panjuru için düşünüyorum panjurun çıkması için tampon sökülmesi gerek bende bunla araç üzerinde yapmayı düşünüyorum ama biraz halaların ısınması gerek sanki,,,
şimdi abi konuyu ne kadar eklesemde detaylı bilgim yok tam olarak sizce bunun beyazı ile alsam benim tamponun sağ taraf resimlerde göze çarpmıştır illaki orayı kapatırmı sis farıyla diğer farın arası

tugra kazım

Kayıtlı Üye
oglak kıran engir kıran karıyı kazana dıkan eytt be oglum baban yazmı gördüüü demişlerr:)