Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Plaka Değişikliği Hakkında

iki gündür bilgisayarıma virüs bulaştığından giremedim nete.. herkese cevap ve tavsiyeleri için teşekkürler.

şimdi herhangi bi adres değişikliğim yok. yani o şekilde alınıyorsa bile alamam yeni plaka. birde şimdi sizler yazınca yok ruhsat masrafı yok plaka birde aracı vs.. iyice işin maliyeti oluyo durduk yere.. ben tavsiyelerinize uyup 06 plakada kalayım en iyisi :D salı zaten bakıma gircek masraf çok bu ay.. bide bunu araya iliştirmeyem

ben sadece takıpcı masrafından bahsedıyorum denızlıdekı takıpcıler fazla kosusturmaca olmazsa yol gestermek babında bu fıyatlarra yardım edıyolar aracımın on plakasını kare plaka yaptrdım o zaman danısmıstım bır takıpcıye sagolasın ısın cakallıgına kadar napmam gerektıgını soledı yardımcı oldu aldıgı para hıcbısı.

Geri
Üst Alt