Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Plaka aydinlatmasi hk.

Cagdas06

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar arka plaka aydınlatmalari yanmıyor, sanırım ampul patlamış olabilir diye düşündüm. Bunun içindeki ampulü değiştirebiliyor muyuz yoksa set halinde alıp o parçayı mi değiştirmek gerekiyor

Ekli dosyalar

• images (1) (4).jpeg
    images (1) (4).jpeg
    10.6 KB · Görüntüleme: 1
Ampulü değiştirebilirsiniz. Böyle durumlarda parça komple değişmez.

Ampulü değiştirebilirsiniz. Böyle durumlarda parça komple değişmez.
Hocam parçayı sokup baktim hangi ampul ise onu alayım diye ama ampulü çıkarmayı bulamadım netten de baktım bunla ilgili video da yok bilginiz varmı nasıl olduğuna dair. Epey araştırdım netten ama ampulün bile hangisi olduğunu hiç yazmamışlar hep set halinde satıyor herkes

Hocam parçayı sokup baktim hangi ampul ise onu alayım diye ama ampulü çıkarmayı bulamadım netten de baktım bunla ilgili video da yok bilginiz varmı nasıl olduğuna dair. Epey araştırdım netten ama ampulün bile hangisi olduğunu hiç yazmamışlar hep set halinde satıyor herkes
Hocam konu ile alakalı YouTube da videolar buldum yarın tekrar bir daha bakacağım. Ben yanlış yöntemle ampule ulaşmaya çalışıyormusum yarın tekrar deneyeceğim konu ile alakalı videolari bulabildim, ilginiz için teşekkür ederim

Geri
Üst Alt