Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Piyano siyahı kaplama istiyorum???

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında Gsaer tarafından paylaşıldı.

1. Gsaer

Gsaer SCW Üyesi

25
    3
    3
    Arkadaşlar seatın sitesinde girdiğimde ön kosola yane teyp yanı vs. piyano siyahı denilen aksesuar kaplamaymış ben öle istemiyorum tek tek parçaları söküp piyano siyahına boyuyan vardır diye düşünüyorum eğer varsa yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

2. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    Biz bir defa boyadık, artık boyamıyoruz :) , o plastiklerde 3 ayrı katman var, hepsi itina ile temizleniyor, ardından 5 işlemli boya atılıyor, rakam olarak komple kaputun normal fiyatından daha pahalıya sadece maliyeti çıkıyor (işçilik+boya maliyeti)

3. demir_mert

demir_mert SCW Üyesi

100
    9
    18
    Ben boyattım, işlemi yapan dükkan bir daha VW grubu aracı boyamayacağını söyledi. Malesef ki size yer öneremiyorum :D

4. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    arabanın sahibi de okumuş ıyhhh :D
    Ama çok güzel oldu tabii :eek:

5. demir_mert

demir_mert SCW Üyesi

100
    9
    18
    Yapmam diyenden kork :) Ayna kapaklarım çok güzel olmuş, ellerinize sağlık...

6. Gsaer

Gsaer SCW Üyesi

25
    3
    3
    yapmıcaz o zaman :) bide elimizdeki renkten olmıyalım

7. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    aynadan kolay ne var, 2 çay demleme süresi, piano black te, zemin çok önemli.

8. bbj_bt

bbj_bt SCW Üyesi

2.354
    234
    63
    Ben iç konsoldaki teyp cercevesi, klima cercevesi , kapı kolları, klima cevresindeki cebmerler, kadran etrafındaki alan ve ayna kapaklarımı kendim boyadım :D

Hemde Piano Black Sprey boya ile ( Akçalı marka) gayet güzel tuttu atma vs sorun yapmadı tek sorun sıcakta boya nedenli yada zemin kaynaklı kabarcıklar olustu...

çözüm olarak tekrar boyama kararı aldık. fakat bu sefer arac için plastik boyası bastırcam sanayiden bunları iyica temizeyip güzel 2 kat boya atıp tamamlıcam =)

bence siyah her zaman güzeldir =)

9. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    Kabarcıkların, tırtıklı görünümün sebebi zemin, son ham plastiğe kadar kazımadan boya atılırsa scak/soğuk bu kötü kozmetik görünüm oluşur, plastiğe kadar kazırken de aynı zamanda zemini çizmemek gerekiyor. Bu sefer çizikler doldurulacağı için, narin iç mekan plastiği görünümü kayboluor, Opel de yapınca böyle oluyor mesela, kapı kolu mu tampon kenarı mı belli değil, çok kaba.

10. Gsaer

Gsaer SCW Üyesi

25
    3
    3
    bencede mantıklı ben bunu bir parçaya uygulayayım

Sayfayı Paylaş