Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Petlas Kış Lastiği ve Yaşadığım Sorun

geçmiş olsun ulvi bey
benzeri sorunu arkadaşım aynı aracında yaşamıştı anlattım bilmem hatırlıyan oldumu
demekki petlas da bu sadece bir seferlik değilmişş aynı hatalı lastik

Feriduncum biliyorum yazdıklarını ancak komple firmanın hatası değildir,hatalı üretilmiş bir lastikdir diye düşünmüştüm ama görülen o ki bu seride boyle bir problem var gibi gözüküyor...

bende petlas iyi sanıyordum artık sahibinden.com'da petlasın ilanlarına bile bakmam. madem kötü taktırmayız gider michelin bridgestone taktırırız daş gibi lastikler. verilen parada hakkı.

Feriduncum biliyorum yazdıklarını ancak komple firmanın hatası değildir,hatalı üretilmiş bir lastikdir diye düşünmüştüm ama görülen o ki bu seride boyle bir problem var gibi gözüküyor...
abiciğim iade etme kanuni süren varsa hakkını kullan yok eğer 30 günü geçmişse değişim iste kesin yaparlar ve başka desen model düşün...

petlas uçak lastiği yapıyor ama binek araç lastiğini malesef beceremiyor

Çok geçmiş olsun Mirim (bu kadar olsun) Aslında petlas kötü lastik değildir ama seninde dediğin gibi kış değil kar lastiği yapmışlar herhalde umarım sıkıntı en kısa zamanda çözülür bu arada Lastiğin hız ve yük Endeksine bakma fırsatın oldumu hiç :confused:

ben de aldım abi 91 H

abiciğim iade etme kanuni süren varsa hakkını kullan yok eğer 30 günü geçmişse değişim iste kesin yaparlar ve başka desen model düşün...

Feriduncum lastikci samimi arkadasım lastikleri değişecem onda problem yokta eksper geldiginde lastikleri garanti kapsamında iade edersek lastikcimin cebinden çıkmamış olucak..Alalım zaten 1 hafta olmadı bile ancak Sure gecsene beğenmemiş olaydım bu lastikleri bırakır baska bir marka alır çıkarım..

Ulvi Geçmiş olsun, Umarım en hayırlı şekilde atlatırsın olayı.

Geri
Üst Alt