Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Petlas Kış Lastiği ve Yaşadığım Sorun

Ulvi kardeşim geçmiş olsun.Kış lastiği çevremde 1 arkadaşım kullanıyordu memnun kaldı yaz lastiğinide aldı ondanda memnun belki senin lastiklerde fabrikasyon hatası olabilir.Tekrar geçmiş olsun.

Ceyhun kardeşim diğer aracımızda mevsimlik lastiklerinden kullandık boyle bir problem de yaşamadık.Hatta fiyatına göre performansı gayet iyi derdim hep ancak bu sefer bir aksilik var..Bakalım çözeceğiz yakında..Tekrar teşekkür ederim..

geçmişolsun, bnde fiyattan dolayı azkaldı alıyodum ama sonra continental'in barum-polaris3 marka adı altındaki kış lastiklerini aldım maşallah şuan havalar kuru ve hiç ses yapmıyor çokiyi tavsiye ederim.

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
geçmişolsun, bnde fiyattan dolayı azkaldı alıyodum ama sonra continental'in barum-polaris3 marka adı altındaki kış lastiklerini aldım maşallah şuan havalar kuru ve hiç ses yapmıyor çokiyi tavsiye ederim.

Sağol emre kardeşim..Bakalım yeni bir takım lastik alacağım ama ne alacağıma daha karar vermedim..Araştırıyorum contileride not aldım sağol..

Sağol emre kardeşim..Bakalım yeni bir takım lastik alacağım ama ne alacağıma daha karar vermedim..Araştırıyorum contileride not aldım sağol..
kardeş petlas iyi onu al bence daha önce denedin mi bilmiyorum ama puhahapuhahapuhaha

• Beğen
Eyvahh:mad: Geçmiş olsun ulvicim inşallah sorunun bir an önce çözülür fabrika hatasıdırda fazla madur olmassın inşallah Nokian al sen yada UG8:eek:key:

• Beğen
Eyvahh:mad: Geçmiş olsun ulvicim inşallah sorunun bir an önce çözülür fabrika hatasıdırda fazla madur olmassın inşallah Nokian al sen yada UG8:eek:key:

Sagol kaancım...Lastikleri herhalukarda değişeceğim ancak petlas ile alakalı sonucu merak ediyorum.bakalım eksper durumu kabullenip alacakmı yoksa bunda bır hata yoktur dıyemi diretecek göreceğiz..

Geri
Üst Alt