Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

pasta-cila yardım

Konu, 'Teknik Destek' kısmında ylmz26 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ylmz26

ylmz26 SCW Üyesi

287
    0
    16
    arkadaslar selam. arabanın boyasının üzerinde degisik seyler var catısı nokta nokta biseyler olmus.eli üzerinde gezdirdigin zaman pütür pütür birseyler geliyor. yıkamacıya gittim.pasta cilanyla hallolur dedi. araba 8 senelik ve hic islem görmedi.fiyata 70 tl diyor indirimle.ne dersiniz?yaptırmalımıyım?tesekkürler..

2. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    ben olsam yaptırırdım komple bütün araç için bu fiyatsa gayet iyi bence..

3. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    bütün araçsa iyi fiyat

4. leonturco

leonturco SCW Üyesi

273
    1
    18
    Fiyat iyi, bence yaptır. Yalnız aracında fırça ile rötuş yapılmış yerler varsa hepsini kaldırıyor. Haberin olsun.

5. rockinrock

rockinrock SCW Üyesi

3.039
    143
    63
    yaptır derim ama yerinde olsam müsait bir hafta sonu kendim alırdım pasta cilayı kendim yapardım.

6. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    komple aracın heryerine yapacaksa yaptırmanı tavsiye ederim 70tl çok değil

ama daha ucuza nasıl getiririm dersen eğer biraz el becerisi varsa pasta cila yapmak için makineler var

makine 25tl
    pasta 25tl
    cila 25tl
    bunlar sana rahat 6-7 sefer yeter

7. HaKo

HaKo Misafir

7 senedir işlem görmediyse artık zamanı çoktan gelmişte geçmiş. 70TL normal bir fiyat sadece pasta uygulaması için, yaptırdığına değer emin olabilirsin.

8. omercanilica

omercanilica SCW Üyesi

3.109
    20
    38
    yanlız makıneyı kullanmada bıtıyor olay duzgun olmazsa dalgalı dalgalı olur kotu olur yanı bu yuzden 70lıra cok ıyı fıyat

9. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    hatta İstanbul'da olsaydı bana da PM atar mısın diyecektim hakkaten iyi fiyat..

10. aux

aux SCW Üyesi

1.852
    7
    38
    pasta kesinlikle çikartir diye birşey yok..
    eğer o aracinizin boyasinda yapişan şey çimento siva vs. gibi birşeyse ve uzun zamandir boyaya yapişik haldeyse malesef pasta çikaramiyor..
    Clayin yani kil denilen bir işlem yapilmasi lazim.
    kil dediğimiz şey oyun hamuru gibi birşey...yüzey hafif nemlendirilerek bu hamur boyanin üstünde gezdiriliyor ve yüzeye yapişmiş olan tüm pisliği ıvırı zıvırı aliyor.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş